Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Středomoří na náplavce, vinobraní nebo Dyzajn market | Editoriál

Přeji úspěšný začátek nového pracovního týdne. Doufám, že jste si o víkendu během odpočinku užili ještě teplé dny a zašli jste třeba na Burgerfest nebo jiný food festival, který se o víkendu konal. Já jsem ho bohužel strávila v posteli, abych vyležela nachlazení. A tak doufám, že aspoň budu co nejdříve zase zdravá jako rybička. 

V neděli jsem ale přeci jen neodolala a alespoň na chvíli jsem zavítala na Burgerfest. Dala jsem si hranolky, dva miniburgery, a potom už rychle zpět domů pod peřinu. Věřím, že kdo na něj zavítal, rozhodně nelitoval. Atmosféra tam byla báječná, hlavně díky Jack Daniel’s, hudbě a spoustě jídla. 

Kdo jste nestihl, tak nezoufejte, protože i další víkend bude nabitý spoustou food festivalů a také vinobraním. Dovolím si uvést pár tipů, kam se vydat za dobrým jídlem a sklenkou lahodného vína. Víkend nám přinese například: Středomoří na náplavce, na Střeleckém ostrově Prosecco & food festival, nebo třeba Trojské vinobraní sv. Kláry. Aby to nebylo jen o jídle a pití, tak se o tomto víkendu koná i podzimní Dyzajn market na náměstí Václava Havla. 

Já si většinu z nich rozhodně ujít nenechám. Máme s přáteli naplánovanou trasu a pokusíme se jich navštívit co nejvíce. Já osobně se nejvíce těším na Prosecco & food festival. 

 

Mějte dny plné inspirace a radosti.

Simona Parvusová

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist