Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Stoupající oblíbenost sedacích souprav

Nejdůležitější součástí obývacího pokoje je sedací souprava. Bývá dominantním prvkem našeho interiéru a nezáleží úplně na její velikosti. Ta je obvykle odvislá od našich prostorových možností. Čím větší obývací pokoj máte, tím větší sedačku si do něj můžete dovolit. Na sedacích soupravách trávíme spousty času a realizujeme na nich mnoho činností. Od klasického sledování televize, čtení, psaní na notebooku, luštění křížovek, až po menší spánkovou činnost. Proto by sedačka měla mít významnou finanční prioritu ve vašem rozpočtu a neměli byste na ní vůbec šetřit penězi. V tomto případě obzvláště platí, že je lepší si za kvalitu připlatit.

Trendy v sedacích soupravách

Dnešní trend udávají velmi výrazné designové prvky, ve kterých se snoubí lehkost a elegance. Za zmínku stojí rohové sedací soupravy, které jsou v posledních letech velmi oblíbené a dodávají interiérům ten správný styl. Nabízejí dostatek pohodlí, prostoru a některé i praktické úložné plochy.

Kožená sedací souprava je další oblíbený prvek interiérů, se kterým nemůžete šlápnout vedle. Seženete je v mnoha velikostech a tvarech. Co se barevných kombinací týče, existují snad úplně veškeré možné barvy kůže, na které jen dokážete pomyslet.

Nezapomínejme na pohovky a konferenční stolky, bez nich by se žádná sedačka neobešla.

Barevnosti potahů a trendy vzory

Módní barvy sedačkových potahů jsou v pastelových barvách. Převládá fialová, modrá, červená a zelená. V extravagantním stylu i platinová a bronzová. Ne každý se ale umí takto v interiéru odvázat, a tak nejprodávanější kousky jsou pořád v konzervativních a neutrálních odstínech. Převažují barvy jako černá, béžová, šedá a světle hnědá. Designovým trendům opět vévodí retro styl a nejrůznější vzory a prvky.

Nejširší výběr sedacích souprav a pohovek

Navštivte největší internetový obchod s nábytkem v České republice. V e-shopu Nábytek FORLIVING naleznete kompletní vybavení domácnosti, nejnižší cenu na trhu a garanci dobré kvality. V nabídce najdete více než 50 českých i zahraničních dodavatelů.

 

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist