Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Stojany na jízdní kola

Jízdní kola jsou opět v kurzu. Ať už se jedná o klasická, horská, nebo velmi módní elektrická. Jsou podporována i ve velkých městech, kde již většinou dochází i na pohodlný bike sharing. V České republice je cyklistika velmi populární a spousta lidí tímto způsobem tráví volné chvilky a jezdí na cyklo výlety. Aneb kdo dnes nemá doma alespoň jedno jízdní kolo, ten jako by nebyl.

Pořídit si dnes kolo, ať už na popojíždění po městě, na sport, nebo jen tak pro radost, je velmi jednoduché. Nabídka je na trhu tak velká, že nejjednodušší bude poradit s profesionálem, kterému řeknete, na co všechno chcete jízdní kolo využívat, a pak už si stačí vybrat ze široké nabídky co do typu, kvality, doplňků i barevných kombinací. Ale jak je to vlastně s možnostmi, když chceme kolo dobře uskladnit, uschovat, nebo dobře zaparkovat? I to je dnes velmi jednoduché, když se obrátíte na ta správná místa.

Zaparkovat můžete třeba do stojanu

Vaše kolo lze snadno zaparkovat do stojanu. Je to ideální způsob odkládání kola jak u domu nebo u firmy, tak kdekoli jinde ve veřejném prostoru. Tato praktická vychytávka je vhodná pro více kol najednou. Existuje jich řada druhů, takže bude pouze na vás, jaké stojany na jízdní kola si pořídíte.

Další variantou uskladnění jsou přístřešky

Přístřešky na jízdní kola jsou další možností uskladnění vašich „cyklistických přibližovadel“. Výhodou této varianty je, že kolo máte chráněno i proti dešti a dalším nepříznivým venkovním vlivům.

Optimální variantou je držák

Pro ty, kdo doma nemají moc místa nazbyt, jsou optimální variantou držáky na jízdní kola. Dají se použít na chodbách, v garážích i sklepech.

Ukotvení kola na zeď

Poslední možný způsob, který můžete využít i v bytě, je stojan na jízdní kolo pro ukotvení na zeď. Použít se dá jak pro jedno, tak i pro více kol.

 

 

Přesvědčit se o dalších možnostech uskladnění kol můžete na www.vmbal.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist