Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Stavba se neobejde bez lešení a bednění

Chystáte se na stavbu nového domu, nebo jen na rekonstrukci chaty či chalupy. Popřípadě řešíte zateplení a novou fasádu na paneláku, vlastním rodinném domě nebo na budově své firmy. Pak se vám bude rozhodně hodit tip na nejlepší bednění a lešení. Bez tohoto vybavení se neobejde žádná pořádná stavba. Je dobré si vybrat to nejmodernější, funkční a kvalitní lešení. Tím se dá uspořit nejen spousta času, ale i financí.

Lešení i bednění je výhodnější si zapůjčit

Kupovat si veškeré nové vybavení kvůli jedné stavbě či rekonstrukci asi není ideálním řešením, většinou je lepší si bednění i lešení jednoduše zapůjčit. Pořizovací náklady kvalitní techniky jsou dnes tak vysoké, že koupě by se vám vůbec finančně nevyplatila. Navíc díky zápůjčce máte neomezené možnosti si vybrat, co aktuálně potřebujete, můžete udělat i výměnu, a odpadají vám starosti s pravidelnou údržbou a průběžnými kontrolami, aby vše odpovídalo platným normám a certifikacím.

Vybírejte ze široké nabídky lešení

Při výběru lešení máte v současnosti velké možnosti, můžete vybírat ze široké nabídky na trhu. Při rozhodování, jaký typ lešení použít, se řiďte jednoduchými pravidly, případně si nechte poradit od profesionálů. Lešení musí být z pevných materiálů, zároveň lehké, plně funkční a snadno smontovatelné. Nezapomínejte v rámci dané stavby myslet také na bezpečnost. A ta se týká jak kolemjdoucích, tak i pracovníků. Při náročných opravách se poohlédněte ideálně po modulovém řešení. Potřebujete-li během stavby, oprav nebo rekonstrukcí větší flexibilnost, správnou volbou je mobilní lešení.

Stěnové bednění

Stěnové bednění je dalším nepostradatelným pomocníkem v technickém zajištění stavby. Hodí se pro budování opěrných zdí, základů, sloupů, pilířů, jímek nebo šachet. Na výběr máte jednostranné či oboustranné, záleží na konkrétním využití. Použít je můžete i ve formě stropního bednění. 

Při výběru se obraťte na profesionály

Při výběru těchto nepostradatelných pomocníků pro stavbu se obracejte na prověřené profesionály. Jedním z nich je i lídr na trhu s bedněním a lešením – společnost SCASERV a.s. Z její nabídky si můžete kompletní stavební systémy nejen zapůjčit, ale i koupit. Více informací naleznete www.scaserv.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist