Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_6311

Společnost Emirates představila novou kolekci dětských hraček

Společnost Emirates představila nové hračky z kolekce Emirates Fly with Me a hracích setů Lonely Planet Kids, které zpříjemní dětským cestujícím let ve všech třídách. Nová řada plyšových hraček přichází se čtyřmi nejoblíbenějšími postavičkami, které vzešly z hlasování zákazníků a fanoušků v loňském roce. Jsou jimi lvíček Lewis, panda Peek U, tučňák Ernie a slon Savanna. 

Rodinná pohoda na palubě

Nová produktová řada zahrnuje také vibrační plyšové hračky pro batolata do 2 let věku. Pro větší děti od 3 do 6 let jsou připraveny cestovní tašky obsahující puzzle, samolepky a další hry, které malé cestovatele zabaví během letu. 

I nadále Emirates nabízí pro děti od 7 do 12 let oblíbené sety Fly with Me Lonely Planet Kids, nyní v nových barevných variantách a designu. Děti získají retro cestovní tašky plné vzdělávacích cestopisů a dalších zábavních aktivit vytvořených speciálně pro Emirates. Na palubě bude k dostání také časopis Fly with Me plný hádanek, vtipů a dalších aktivit pro cestovatele ve věku od 3 do 8 let. Rodiče, kteří cestují s batolaty, získají navíc soupravu s postavičkou Little Traveller a další nezbytné potřeby včetně jídelní soupravy, přebalovací podložky a plenek. 

Oceňovaný palubní zábavní systém ice nabízí až 3500 kanálů a více než 100 dětských pořadů ve 40 jazycích. Mezi nejpopulárnější filmy letošního léta patří Avengers: Infinity War, Psí ostrov, Rampage Ničitelé a Tomb Raider. V nabídce je více než 180 epizod určených pro malé cestovatele, včetně rodinných filmů Coco, Ferdinand a Králíček Petr. Skvělou kvalitu zvuku i komfort jim zajistí speciálně navržená sluchátka. Seznámit se s několika novými slovy ze zemí, které se chystají právě navštívit, pomohou nová jazyková videa od uTalk. 

Přes 170 letadel je vybaveno živým televizním vysíláním s přenosem sportovních turnajů, které se během léta konají, a aktuálním zpravodajstvím. Wi-Fi připojení je dostupné na 99 % strojů flotily Emirates a zákazníci všech tříd si mohou užít až 20MB mobilních dat zdarma. Členové programu Emirates Skywards mohou během letu využívat neomezeného Wi-Fi připojení a zlevněných mobilních dat v závislosti na tom, v jaké třídě a v jakém typu letadla letí. 

 

Komfort na zemi

Zajistit pohodlnější odbavení, především pro rodiny, skupiny a cestující s napjatým časovým harmonogramem, umožní služba home check-in. Cestující se díky ní mohou odbavit kdekoliv v Dubaji, v pohodlí svého domova, z hotelu nebo z kanceláře. Zavazadla je možné dopravit na letiště dříve a separátně za poplatek  350 AED a zahrnuje až sedm zavazadel. Další zavazadla jsou zpoplatněna příplatkem. 

Na mezinárodním letišti v Dubaji nechybí ani check-in přepážky vyhrazené pouze pro rodiny s dětmi, dětské kočárky a prioritní nástup do letadla. Cestující, kteří mají přístup do Emirates Lounge v Dubaji, mohou využít dětského koutku vybaveného mj. hracími konzolemi Sony. Součástí salónků jsou také místnosti pro matky s kojenci.  

Kromě toho mohou všichni zákazníci Emirates ochutnat zmrzlinu Emperor připravenou týmem Emirates Flight Catering. Tato mražená pochoutka v pěti příchutích bude dostupná do 31. srpna. Zmrzlina je servírována také na palubě letadla všem pasažérům v první a byznys třídě.

Děti ve věku 5 až 15, které cestují samy, a děti do 8 let, které cestují v jiné třídě než jejich rodiče či opatrovníci, mohou využít asistenční službu, která jim pomůže při pobytu na letišti a na palubě. 

Program Emirates Skywards „Moje rodina“

Program Emirates Skywards, věrnostní program společností Emirates a flydubai, přichází s bohatou nabídkou „Moje rodina“. Tento program umožňuje rodinným příslušníkům spojit až 100 % získaných nalétaných Skywards mil a proměňovat je za výhody rychleji než kdy dřív. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist