Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Spodní prádlo pod uplé kalhoty: Jak ho vybrat

Žhavým módním trendem poslední doby jsou velmi upnuté kalhoty a jeansy. Abyste je mohli nosit a byli opravdu „in“, je potřeba dodržovat jistá nepsaná pravidla, díky kterým budete vypadat dobře. Na úzkých jeansech a kalhotách je totiž vidět kdejaký výběžek i výstupek, a tak si pod ně rozhodně nemůžete vzít klasické spodní prádlo, jež by bylo vidět už na první pohled. Naštěstí pro všechny ženy, existuje speciální prádlo, které je v tomto případě vhodné použít. Pojďme se společně podívat na možnosti, které jsou doslova ideální.

Stahovací prádlo – zázrak s použitím bezešvých technologií

Naším tipem pro vás je stahovací prádlo, jež navíc dokonale vytvaruje a zeštíhlí postavu, a budete tak připravena se v pohodě nasoukat do úzkých kalhot bez větších potíží. Díky použitým bezešvým technologiím je vhodné právě pod přiléhavá oblečení, jako jsou upnuté jeansy či šaty. Bezešvé stahovací prádlo je ušité doslova na míru problémovým partiím a dokáže vám zmenšit velikost až o několik čísel. Tento „malý zázrak“ si hned zamilujete. Je prokázáno, že používání stahovacího prádla zvyšuje sebevědomí nejedné ženě.

Ve vašem šatníku by neměly chybět stahovací kalhotky, podprsenky, spodničky, košilky, legíny ani body. Na trhu existuje spousta možností a kvalitních značek, které si najdou cestu do vašich outfitů.

Stahovací body

Rádi bychom zde vypíchli stahovací body, které se těší stále větší oblibě, a to hlavně pro svoji komplexnost. „Na jeden zátah“ dokáže dokonale zformovat a zeštíhlit celou postavu. Navíc díky bezešvé technologii si ho pod přiléhavým oblečením nikdo ani nevšimne.

Podle čeho se při výběru řídit

Při výběru stahovacího prádla se řiďte hlavně kvalitou materiálů a bezešvých technologií. Prádlo musí dokonale sedět a být příjemné na tělo, přeci jen v něm budete trávit nějaký ten čas. Naším redakčním tipem je italské bezešvé spodní prádlo INTIMIDEA, jež naleznete na stránkách www.intimidea.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist