Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Soutěžte o kompletní vlasovou péči a Betakaroten

Vyhrajte Revitalon vlasovou péči a Revital Super beta-karoten. Ve výherním balíčku najdete Revitalon aktivační šampon, Revitalon obnovující kondicionér, Revitalon vlasový stimulátor a Revital Super beta-karoten. Jeden ze čtyř teď můžete vyhrát v naší soutěži.

Soutěžní otázka:  Jak dlouho trvá intenzivní kúra s vlasovým stimulátorem Revitalon

A) 11 dní

B) 21 dní

C) 31 dní

Odpověď najdete na www.vitar.cz 

 

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@menhouse.cz. Do předmětu zprávy napište: LUXURYHOUSE -  Vitar. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 150, 250, 350 a 400, tyto maily od nás obdrží výhru. 

Soutěž trvá od 17.6. - 23.6.2016


Revitalon nabízí komplexní aktivační a obnovující péči o vaše vlasy. Nová řada přípravků Revitalon je výsledkem výzkumu společnosti VITAR, který je zaměřený na podporu růstu, výživu a posílení vlasů. Zahrnuje šampon, kondicionér a vlasový stimulátor proti padání vlasů. 

            

Revitalon aktivační šampon a Revitalon obnovující kondicionér je určený zejména pro péči o jemné, poškozené a vypadávající vlasy. Vyživí vlasy od kořínků až ke konečkům a přispívá k obnovení a ochraně poškozených vlasů. Šampon obsahuje kofein, keratin, ceramidy, vitaminy a aminokyseliny. Šampon doplňuje Revitalon obnovující kondicioner s argamovým olejem, který vašim vlasům dodá prospěšné látky bez zatížení. Revitalon šampon a kondicioner je ideální kombinovat s vlasovým stimulátorem Revitalon, jedná se o přípravek s vysokou koncentrací účinných látek. Díky aplikaci přímo na pokožku vyživuje vlasové kořínky a stimuluje růst vlasů. Tyto přípravky jsou vhodné pro všechny typy vlasů, a jsou určeny pro ženy i muže.

Ve výherním balíčku najdete také Revital Super beta-karoten, díky kterému bude Vaše pokožka zdravá a krásně opálená na slunci i v soláriu. Kromě beta-karotenu obsahuje kombinaci přírodního extraktu z měsíčku lékařského, vitaminů E a C, selenu a účinné látky biotinu. Beta-karoten je provitaminem vitaminu A, který udržuje normální stav pokožky, pečuje o ni a pomáhá jí získat a udržet krásnou barvu po pobytu na slunci. Vitaminy E a selen jsou antioxidanty, které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C podporuje imunitní systém a příznivě ovlivňuje stav pokožky. Dále obsahuje Biotin, který příznivě ovlivňuje kvalitu pokožky a je nezbytný také pro celkovou vitalitu organizmu.

V balení je navíc Astrid Balzám na rty SUN, který je určený pro každodenní intenzivní péči o rty a pro jejich ochranu před nepříznivými vlivy počasí a škodlivým působením slunečního záření.

www.vitar.cz 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist