Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Soutěž o produkty značky Signal

Soutěžte s námi o produkty značky Signál, které jsou dobré pro vaše zdraví a zářivý úsměv. Okamžitý účinek pasty můžete sami vyzkoušet! Vyhraj pasty, nejen pro Tvého muže...

Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku, a jeden z 5 balíčků obsahujících produkty značky Signal v hodnotě 500 Kč může být Váš.

Soutěžní otázka: Jak se jmenují varianty zubních past Signal určené mužům?

A) Men Gold a Men Cool

B) Fresh Breath a Ice Cool

C) Superpure a Deep Cool

Nápovědu naleznete na www.signalweb.cz

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@menhouse.cz. Do předmětu zprávy napište: "LUXURYHOUSE - Signal White Now Men". Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 100, 200, 300, 400 a 555, tyto maily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 5.9. do 11.9.2016Zářivý úsměv se značkou Signal

Vykouzlete si zářivý úsměv, i když patříte mezi milovníky kávy, čajů, případně jiných nápojů a potravin, které mohou zanechat nežádoucí barevné stopy na Vaší sklovině. Zubní pasta Signal White Now Gold obsahuje v porovnání s běžnými variantami past Signal White Now třikrát více světle modrých okamžitě bělicích částic. Díky patentované formuli dokáže opticky rozzářit úsměv každého již po prvním vyčištění. Speciálně pro muže byly vyvinuty zubní pasty Signal White Now Men, jež mají kromě okamžitého optického efektu vybělení zubů výraznější příchutě a poskytují větší osvěžení dechu. Tato řada nabízí dvě varianty, a to Superpure a Deep Cool.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist