Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Soutěž o 10 x Valentýnské srdce Milka

Máme pro vás soutěž o deset Valentýnských srdcí od Milky. Velmi delikátní čokoládové pralinky, zabalené do krabičky ve tvaru srdce, které Tvému protějšku řeknou, jak moc na něj myslíš. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a poslat k nám správnou odpověď.

Soutěžní otázka :

Kolik kraviček Milka je na úvodní straně na portálu reknitomilkou.cz?

A)   2

B)   1

C)   3

Nápovědu naleznete na www.reknitomilkou.cz


Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@menhouse.cz. Do předmětu zprávy napište: LUXURYHOUSE - Řekni to srdcem. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď:  50, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400. 450 a 500, tyto emaily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 7.2. - 13. 2. 2017 

 

Řekni to srdcem…

Svátek svatého Valentýna patří k nejzamilovanějším dnům v roce. Důkazy lásky mohou mít mnoho podob. Přichystejte své milované polovičce dvě sladká překvapení v jednom. Kupte si speciální valentýnskou edici srdíčkových pralinek Milka a na obal napište svůj zamilovaný vzkaz.

K pralinkám navíc dostanete i dárek ve tvaru srdce s krystaly Swarovski. Zvolit si můžete písmenko dle vašeho výběru. Řekni to srdcem a vyznej lásku tím nejosobnějším způsobem – ručně napsaným vzkazem a 24 malými čokoládovými srdíčky.  

Tipy na to, jak napsat milostný dopis najdeš na www.reknitomilkou.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist