Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Šití pleti nití? Objevte tajemství Art Filtingu

Obličejová tkáň postupně s věkem povadá. Výsledek? Změna rysů, nepravidelné kontury obličeje a starší vzhled. Pokud toužíte po pozvednutí a zpevnění kontur obličeje, jenž vám ubere několik let a naopak přidá sebevědomí, řešení se nabízí i bez chirurgického zákroku. Už jste slyšeli o niťovém liftingu? Pojďme si představit tajemství miniinvazivní techniky s názvem Art Filting, která vám přinese vytoužený a žádaný výsledek. 

V čem je niťový lifting Art Filting jedinečný?

Co si představit pod pojmem lifting pleti nitěmiArt Filting se zakládá na využití kombinace dvou typů unikátních biokompatibilních vláken. Jedním z nich je vlákno liftingové a druhé je vlákno fixační. Tyto typy speciálních nití působí v hlubokých vrstvách kůže. Právě hluboké vrstvy kůže jsou pro lifting obličeje zásadní. Nitě pozvedávají a fixují měkkou tkáň, která je povolená vlivem stárnutí pleti. Díky fixaci se žádaný výsledný efekt dlouhodobě nemění. Celý miniinvazivní lifting pleti Art Filting se obejde bez řezů.

Viditelné výsledky? Okamžitě po zákroku

Ne všechny metody estetické medicíny nám umožňují radovat se z viditelného výsledku ihned po zákroku. U liftingu obličeje pomocí nití Art Filting je tomu však jinak. Viditelný výsledek, který vám přidá na kráse a ubere na věku, uvidíte okamžitě po zákroku. Nejvýraznější efekt je znatelný po 3 měsících, ve chvíli, kdy kůže k nitím zcela přilehne. Výsledný efekt přetrvává až po dobu čtyř let. Výsledek liftingu pleti metodou Art Filting je srovnatelný s chirurgickým faceliftingem, ale na rozdíl od něj přináší celou řadu výhod.

Pro koho je Art Filting vhodný?

Lifting pleti nitěmi Art Filting je ideálním řešením pro pacienty s výraznějšími kožními převisy, pro pacienty s ochablou pokožkou i pro ty, kterým byl doporučen chirurgický facelifting. Tato miniinvazivní metoda je oproti chirurgickému zákroku podstatně méně náročná a nevyžaduje následnou rekonvalescenci. Miniinvazivní zákrok probíhá v lokální anestezii, samotné ošetření trvá zhruba hodinu a půl, v závislosti na ošetřované ploše. Ihned po zákroku se pacient navrací k běžnému životu. Na co je ještě chirurgický zákrok krátký? Na rozdíl od Art Filtingu nemá vliv na produkci kolagenu, který dlouhodobě zlepšuje kvalitu a strukturu pokožky.

Art Filting si poradí i s redukcí váčků pod očima

Niťový lifting Art Filting našel své hlavní využití při pozvednutí korektur dolní třetiny obličeje i při pozvednutí povislé brady či syslíku. Art Filting se také uplatní při ošetření oblasti krku či dekoltu.

Navraťte konturám svého obličeje pevnost s pomocí liftingu obličeje Art Filting. Okamžitý výsledek vám pomůže získat vytoužený mladistvý vzhled bez následné rekonvalescence. Objednejte se na naši kliniku a odhalte tajemství mladistvě vypadající pleti.Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist