Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Sebevědomý, cílevědomý a nezávislý. To je finanční poradce 21. století

Dali jste se na dráhu finančního poradce, protože se chcete kariérně úspěšně realizovat? Dostali jste se do situace, že práce rozhodně nevypadá tak, jak byste si to představovali? Máte už dost neustálého nařizování a plnění přání někoho jiného, než těch vašich? Potom je asi na čase s tím něco udělat. Klíčem k úspěchu je přitom sebevědomé a cílevědomé jednání, které vás dovede k vlastní nezávislosti.

Cesta za snem

Nezávislost je tady pro vás naprosto klíčová. Pokud jste dospěli do situace, že už opravdu nejste začátečníci, tak vás práce v poradenské společnosti bude stát mnoho klientů a peněz. Je důležité vzít do hrsti váš průbojný charakter a namířit svou kariéru správným směrem. Pamatujte, že šedé myši u kormidla ničeho nikdy nebudou. Jedině vlastní odvaha a touha vystoupit z řady vás může posunout na výsluní. Pokud budete nezávislí, jste i pro samotného klienta mnohem atraktivnější, protože vzbuzujete vyšší důvěru. Tato vyšší důvěra přitom plyne z toho, že:

  • Provozujete svůj vlastní byznys

  • Jdete sami s kůží na trh

Zkrátka tady jste sami za sebe a vaše konkrétní skutky mají dopad na úspěch nebo neúspěch vašeho podnikání. Naopak další že stovek zástupců poradenské společnosti může dopředu vzbuzovat podezření. Podezření, že pouze plní tabulky a snaží se klientovi něco vnutit. To je typický obraz, který si už dnes udělá řada klientů o běžném finančním poradci pracujícím pro poradenskou společnost.

Kam by měly vést vaše první kroky

Vy si takový obrázek ale přece vytvořit nechcete. Chcete být dobří, úspěšní a klienty skutečně vyhledávaní. Pokud je vaše odpověď ano, přečtěte si o broker poolu. Díky této servisní společnosti totiž získáte potřebnou nezávislost. Získáte konkurenční výhodu a získáte možnost vybudovat si svůj vlastní byznys se spokojenými klienty. V neposlední řadě získáte více peněz a vybudujete si vlastní jméno.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist