Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Rohové lavice – řešení malého prostoru v jídelně

Pokud zařizujete novou jídelnu, případně kuchyňský kout a k dispozici máte pouze omezený prostor, pak klasická sestava stolu s židlemi není zrovna ideálním řešením. Máme pro vás tip, jak ušetřit každý centimetr malého interiéru. Jsou jím rohové lavice.  

Před několika lety byly rohové lavice velkým hitem. Narazili jste na ně snad úplně všude. Od panelákových bytů, chalup, rodinných domů i menších penzionů. Byly všudypřítomné a díky nim se vešlo ke stolu hodně strávníků. Vyráběly se ze všech možných materiálů od levnějších verzí, až po kvalitní z masivního dřeva. Postupně se však jejich trend zastavil a rohové lavice se začaly vytrácet z našich domovů.

Dnes už je jiná doba a některé retro prvky jsou opět v módě.  Proto pokud potřebujete vyřešit malý prostor v kuchyni, nebo jídelně, můžete se v klidu poohlédnout po nabídce rohových lavic, které naleznete v široké škále materiálů, barev a stylů.

Výhody rohových lavic

I když rohové lavice vypadají jako neskladné velké kusy nábytku, opak je pravdou. Ušetří spousty prostoru tím, že pevně a neměnně stojí na svém místě. Nepotřebuje se už nikam posouvat nebo přisunovat. Na rohovou lavici se vejde o mnohem více lidí než na klasické židle. Zároveň je šetrná k podlaze, nic se po ní nešoupe.

U rohových lavic máte ve většině případů i úložný prostor, kam se vejde spousty věcí, které v jídelně potřebujete mít při ruce. Někdy se využívají k optickému oddělování prostor daného interiéru. Další výhodou je nepřekonatelná bezpečnost. Nehrozí vám spadnutí ze židle a převrácení. Oceníte to nejvíce, pokud máte malé děti, které se díky její konstrukci na ní nemohou houpat.  Příjemná může být i blízkost osob při stolování. Dokonale se hodí i na hraní deskových her.

Kde si vybrat tu pravou

Na širokou nabídku rohových lavic se můžete podívat na stránkách www.dona-shop.cz, kde si vyberete tu pravou do vaší jídelny.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist