Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Rohová kuchyňská linka překvapí funkčností a dostatkem úložného prostoru

Výběr kuchyňské linky je bez pochyby náročný, protože ji nekupujeme každý den. Nesmíme se řídit jen svým vkusem, poslední slovo bude mít prostor, který nám místnost nabízí.

Nabídky prodejců se hemží moderními kuchyněmi, které uhranou designem, tvarem i funkčními vychytávkami. Vybrat tu pravou může být proto oříšek.

Vše má své místo

Pokud vám to prostor dovolí, je pro vás nejlepší rohová kuchyňská linka. Pojme velké množství nádobí, domácích spotřebičů, a přitom je vzdušná a elegantní. V malých panelákových bytech a garsonkách se s ní moc nesetkáme, zabere totiž více místa. Hospodyňky si stále říkají, že už nebudou kupovat nádobí, sklenice a drobné spotřebiče, ale většinou se jim to nepovede. Čas od času se něco rozbije anebo se změní jejich vkus. Své místo potřebují nejen talíře a hrnce, ale také kořenky, potraviny a čisticí prostředky. Ono se to nezdá, ale do malé kuchyňky se toho moc nevejde. Kuchyně je frekventovaným místem, a proto by v ní neměl panovat chaos.

Proč rohový model?

Moderní rohová kuchyňská linka je prostorná, a díky chytrému rozložení využije každičký kout. Nabízí mnohem větší pracovní i ukládací plochu, proto se nebudete při vaření cítit stísněně. Jednotlivé části jsou prakticky rozděleny a i v rohových místech se dá za pomoci závěsných programů, kolotočů, věšáků a poliček upotřebit i těžko dostupný prostor. Pokud máte velkou místnost, můžete se přiklonit ke kuchyni s dvěma rohy či si prodloužit jednu stranu jako barový a snídaňový pult. Rohová kuchyňská linka menších rozměrů se lehce vejde do menších bytů, protože může být spojena s obývacím pokojem.

I když je rohový model finančně náročnější a zabírá více plochy, ve výsledku nabízí komfort a spoustu úložného prostoru. Pokud vás tento typ kuchyňské linky zaujal, podívejte se na nabídku společnosti Gabon. Už při prvním pohledu zjistíte, že je pro vás rohová kuchyňská linka šitá na míru.

Zdroj foto: Gabon.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist