Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Renault Kadjar | představení vozu

Vůz Kadjar patří do segmentu crossoverů a pro automobilku Renault znamená doplnění nabídky v kategorii SUV. Kadjar pokračuje v nastoleném designu značky. Rukopis autorů tak nese shodné rysy jako ostatní nové modely Megan, Capture a Clio. Robustní a zároveň elegantní styl designu se odráží v typické masce s výrazným logem značky. Nepřehlédnutelné jsou blatníky, které dodávají vozu mohutný vzhled, a přitom příjemně lahodí našemu oku. Celkový dojem uzavírají svým specifickým podpisem inovativní světlomety. Modelu nechybí ani kola z lehkých slitin o velikostech 19“ a 17“.

Velkorysý a zároveň příjemný je i dojem z celého interiéru, který je navíc opticky zvětšen použitím panoramatického střešního okna. I přes širokou a robustní středovou konzoli se podařilo designerům zachovat dostatek místa na předních sedadlech. Co se týče zadních sedadel, v porovnání s konkurencí je nabídka prostoru srovnatelná. Velmi účelová a příjemná je palubní deska. Nachází se zde tři digitální displeje s dobře čitelnými velkými číslicemi. Linie řadicí páky a přístrojové desky dokreslují chromové lišty, které je lemují.

Dobrá výbava modelu je samozřejmostí

Renault Kadjar má ve výbavě nový multimediální systém R-Link 2. S dostatečným sedmipalcovým dotykovým displejem s dobrou odezvou, jednoduchým ovládáním a vysokým rozlišením. Navigace navíc umí mluvit česky a ukazuje povolenou rychlost. Rozpoznávání dopravních značek a sledování mrtvého bodu zajištuje Head up systém. Ve výbavě nechybí ani parkovací asistent „Easy Park Assist” a Active Emergency Braking System (AEBS), takzvaný systém automatického brždění.

Kadjar má i dostačující zavazadlový prostor o objemu 472 litrů při základní konfiguraci. Po sklopení sedadel se zvětší až na 1 478 litrů. V příplatkové výbavě lze pořídit sklopné sedadlo spolujezdce, díky kterému můžete převážet předměty až do délky 2 563 mm.

Pod kapotou modelu Kadjar naleznete úsporné a vysoce výkonné motory. Automobilka Renault sem schovala ty nejmodernější technologie, které nabízejí kombinaci nízké spotřeby paliva a – to především – vysokého výkonu motoru. V nabídce je spousta motorizací dle vašich potřeb (dCi 130, dCi 110 a TCE130). Nechybí ani systém Stop & Start, rekuperace při brždění, nové systémy vstřikování a mnoho dalších výhod.

Renault Retail Group CZ je dokonalým partnerem ve světě automobilů. Má nejen kompletní nabídku vozů značky Renault, ale také kvalitní servis, a k tomu spoustu prověřených ojetých automobilů všech značek.

Pro nový model Kadjar kontaktujte firmu Renault Retail Group CZ. Více informací naleznete na www.rpz.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist