Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_6311

Relaxujte pomocí jógy co nejčastěji ve studiu YogAlive

Už jste vyzkoušeli jógu? Je to tak trochu fenomén současného zdravého životního stylu. Na fotkách jsou štíhlé slečny v krkolomných pozicích, které vás lákají na lekce – a upřímně, která z vás by nechtěla mít také tak ohebné a zpevněné tělo.

Upoutávky na lekce jsou na každém rohu, stačí si jen najít nejbližší studio a formu jógy a obléct si pohodlné sportovní oblečení. Většina studií nabízí také první lekci zdarma, takže nekupujete zajíce v pytli.

Studio YogAlive na Vinohradech

Vydala jsem se do malého studia YogAlive na Vinohradech, pár metrů od náměstí Jiřího z Poděbrad. Zde nečekejte žádné obrovské prostory s neosobní atmosférou, ale útulné, vstřícné studio, a hlavně milé a zkušené lektorky.

Studio provozuje sympatická majitelka Alice Joštová, která se rozhodla svůj koníček přeměnit v zaměstnání a založila studio YogAlive, které letos oslavilo už čtvrtý rok své aktivní činnosti.

Moje první lekce jógy

Nabízejí zde i lekce v angličtině, tedy vhodné i pro zahraniční studenty či turisty, nebo když chcete spojit lekci angličtiny a jógu. Já jsem si hned při první návštěvě angličtinu pořádně zopakovala, když jsem se nedopatřením na tuto lekci přihlásila. Ale i tak, pomohla jsem si trochu kopírováním pohybů ostatních členů skupiny a lekci jsem zvládla.

Svojí první lekce jógy jsem se bála, protože jsem nevěděla, co mohu očekávat. Neměla jsem žádnou zkušenost, nevěděla jsem, co si o mně ostatní pomyslí, když tu či onu pozici nezvládnu. Nakonec to dopadlo dobře, přítomnost ostatních jsem prakticky vůbec nezaznamenala, každý jsme se totiž věnovali svému tělu, dechu a pozicím.

Součástí lekce je kromě protažení svalů a celého těla i uvolnění mysli, správné dýchání a odpočinutí si od problémů. Na lekci jsem přicházela rovnou z práce, a proto jsem ze začátku měla hlavu plnou pracovních úkolů. Ale už po 60 minutách jsem odcházela pozitivně naladěná, uvolněná a šťastná.

Vždy jsem si myslela, že jóga je něco pomalého, nudného, a není to nic pro mě. To jsem se ale spletla, protože druhý den jsem namožené stehenní a hýžďové svaly cítila při každém pohybu. Ale ani to mě neodradilo, už teď se těším na příští týden, kdy lekci jógy navštívím znovu.

Pozitivní karma ze cvičení už cestou z jógy

A jako malý bonus pro mě, cestou z lekce na metro, jsem objevila krásnou kavárnu s výbornou kávou. Ale o tom zase až jindy…

Pokud také chcete vypnout od práce a problémů, doporučuji toto útulné studio na Vinohradech s pozitivní rodinnou atmosférou. Můžete navštívit třeba jen jednu lekci, nebo si rovnou zakoupit permanentku na 10 lekcí.

Více informací naleznete na www.yog-a-live.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist