Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Relaxace s přírodní kosmetikou

Když se řekne relax, každý si představí něco jiného. Popíjení drinku na pláži, víkend na horách nebo proležený den v posteli. Na podzim však málokdo dokáže takto dokonale vypnout a užívat si několik dní lenošení. Úspěch je, pokud se podaří ukrást si dvě hodinky času pro sebe.

Ideální je dopřát si relax například v masážním a kosmetickém salonu. A ideálně v takovém, který má za sebou dostatek zkušeností na to, aby z něj tělo i pleť načerpaly maximum benefitů. Masáže, kosmetické ošetření pleti či rehabilitační procedury tak nebudou jen užíváním si příjemného nicnedělání, ale také zdravotním a kosmetickým plusem. Dlouholetá praxe ve spojení s přírodní kosmetikou takový bonus garantuje a ne každý kosmetický salon se může pochlubit touto kombinací.

Právě proto je masážní a kosmetický salon Praha Aeditus ideálním řešením pro všechny z hlavního města, kteří potřebují své tělo či pleť znovu probudit, nastartovat a nechtějí přitom riskovat neodbornost nebo použití příliš velkého množství chemické kosmetiky. V tomto salonu se totiž již sedmnáct let snaží vysoce kvalifikovaní odborníci používat výhradně přírodní kosmetiku jak při masážích, tak při pleťovém ošetření a procedurách jako jsou lymfodrenáž či facelifting. Čokoládová masáž, medová masáž, havajská masáž nebo masáž lávovými kameny. Nabízí se toho mnoho na výběr.

Lymfodrenáž Praha – dokonalá relaxace

Věděli jste, že lymfodrenáž není jen zázrak slibující odstranění celulitidy, ale především léčebná metoda pro vyřešení vážných problémů s ukládáním toxinů v těle? Navíc i estetické hledisko lymfodrenáže není samozřejmostí, pokud se jí nevěnuje skutečný odborník. V salonu Aeditus najdete odborníky na svém místě. Pokud vás tedy trápí pocit těžkých nohou, oteklé končetiny, celková únava a oteklé uzliny, manuální nebo přístrojová lymfodrenáž vám postupně pomůže tento problém vyřešit. Samozřejmě za předpokladu, že vaše problémy nejsou určeny již pro lékaře. S vyřešením zdravotního problému s lymfatickým systémem přijdou i estetické účinky, a to zpevnění pokožky a její lepší vzhled.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist