Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

PUMA pro sezónu jaro/léto 2016

Společnost PUMA představuje se začátkem nového roku hned čtyři nové modely tenisek:

PUMA 698 IGNITE
Boty PUMA 698 IGNITE jsou kombinací kultovních bot R698 z rodiny PUMA Trinomic a technologie IGNITE. PUMA Trinomic vychází z původního konceptu revolučních běžeckých bot, které dostaly první podobu na přelomu 80. a 90. let. Základem jejich podešve byly buňky ve tvaru plástve. Postupně se z nich vyvinuly pohodlné streetové boty, které PUMA nyní obohatila o inovativní pěnu IGNITE. Pěna je umístěná v mezipodešvi, kde zaručuje větší odpružení a maximální pohodlí. Pěna IGNITE byla původně vyvinuta pro běžce, jimž vrací energii z pohybu. Unikátní spojení klasického modelu s inovativní sportovní technologií je novinkou pro tuto sezónu. Boty 698 IGNITE jsou k dostání v prodejně PUMA Concept Store v pražském OC Palladium.

PUMA BLAZE
Nové provedení modelu PUMA BLAZE navazuje na historii bot BLAZE OF GLORY, jež se zrodily v 90. letech jako člen rodiny PUMA Trinomic. Nyní se boty vrací v moderním designu s čistší konstrukcí nártu, módním šněrováním a za využití lehčích materiálů. PUMA BLAZE jsou k dostání v prodejnách Footshop (ul. Bubenská v Praze), UrbanStore na Václavském náměstí v Praze, FD Sport v Chlumčanech, PUMA Concept Store v pražském OC Palladium.

CORE SUEDE & BASKET
Ikonické PUMA SUEDE se zrodily už v roce 1968 a staly se důležitou inspirací pro svět designu tenisek i kulturním mezníkem jedné z historicky nejvýraznější éry 20. století. Podobně jako SUEDE si i model PUMA BASKET v celokoženém provedení rychle získal své fanoušky, zejména na hip hop scéně. V 80. letech se boty staly miláčkem New Yorku, a to nejen v hudebním světě. Nyní PUMA přichází s novým provedením modelů SUEDE a BASKET, které mají kožený vršek s děrovanými detaily, prodyšnou vložku a pohodlný tvar. Gumové podrážky připomínají ulice a basketbalová hřiště New Yorku. Vybrané modely CORE SUEDE & BASKET jsou k dostání v prodejnách PUMA Concept Store v  pražském OC Palladium, FD Sport v Chlumčanech, QUEENS v Praze (ulice U půjčovny), Footshop v Praze (ulice Bubenská) a ve vybraných prodejnách A3sport.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist