Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Prvotřídní kávu umí v EBENICA COFFEE. Necháte se okouzlit jedinečnou chutí a vůní i vy?

Šálek ranní kávy je pro mnoho z nás něčím, bez čeho si nedokážeme představit, že bychom začali den. Je jedno, kolik toho dneska máte na práci, na šálek kávy si pravý milovník tohoto lahodného moku najde čas vždy. Výjimečnou kávu umí upražit také u našich sousedů, na Slovensku, kde vzniká luxusní spojení chutí a vůní v oceňovaném espressu.

Světová kvalita hned za humny

Kvalitní pražírna kávy je o přístupu. Je to o procesu, o tom, jaké vstupují do tohoto procesu suroviny a jak se s nimi dále nakládá. V tomto vyniká slovenská pražírna kávy Ebenica. Dělají tady espresso, které patří k těm nejlepším v Evropě. Mají prestižní ocenění od Coffee Review a Great Taste ze Spojených států a výjimečnost zdejší kávy tak není pouhou proklamací, ale je podložena nezávislými recenzenty. Pokud byste dostali chuť na prvotřídní kávu, můžete:

  • Objednat na e-shopu

  • Navštívit kamennou prodejnu

V kamenné prodejně si můžete popovídat také s odborníky na kávu, kteří vám pomohou i s výběrem vhodné kávy. Prodejna je výjimečná také tím, že přímo uvnitř si můžete dát espresso a před prodejnou je rovněž automat, který je v provozu nonstop. Zakoupit si můžete nejen espresso, ale celou řadu dalších kávových nápojů, které tato pražírna produkuje. Nabízí třeba také kávu s nízkým obsahem kofeinu nebo kávu zcela bez kofeinu.

Kávu je potřeba vhodně skladovat

Procesem pražení v pražírně ale vše nekončí. Není to pouze po samotné produkci kávy, ale také o jejím skladování, poté, co si ji odnesete domů. Proto by vás mohly zajímat tipy na skladování kávy, díky kterým si zachová svou výjimečnou kvalitu. Důležité zejména je, abyste po otevření chránili kávu před přístupem vzduchu a před světlem. S teplotou si lámat hlavu nemusíte, protože ideální je ta pokojová. Nejlépe se v domácích podmínkách skladuje klasická zrnková káva.


Zdroj obrázků: Nekomiruku / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist