Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Prsní implantáty Motiva

Být krásná, přitažlivá a úspěšná, po tom touží snad každá žena. Ale ne vždy se narodí a rozvine přesně do vzhledu, jaký by si sama přála. V dřívějších dobách to byl docela problém, se kterým nešlo jen tak něco udělat, proto některé ženy trpěly pro svůj vzhled doslova psychickými problémy. Od křivého nebo velkého nosu či nevzhledných zubů přes celulitidu až po malá či nesymetrická prsa. Ale ty časy jsou dávno pryč, neboť současná medicína urazila již pořádný kus cesty. V praxi to znamená, že už žádná žena nemusí mít komplexy ze svého vzhledu, neboť jej lze snadno vylepšit dle vysněných představ či proporcí. Stačí si jen najít kvalitní kliniku pro realizaci změny.

Nejčastější změna vzhledu je zvětšení prsou

Nejčastější přání žen, pokud jde o změnu vzhledu, je motivováno touhou po větších prsou. Možných důvodů pro tento chirurgický zákrok existuje hned několik. Od potřeby mít adekvátní hrudník do oblečení, plavek a spodního prádla přes splnění přání partnerovi až po psychické problémy z dětství, kdy se žena trápila pro svá malá či nesymetrická prsa. Tím by si žádná žena neměla procházet, alespoň ne celoživotně, a proto je tu řešení v podobě prsních implantátů.

Operace zvětšení prsou

Operace zvětšení prsou je prováděna při celkové anestezii a trvá asi hodinu až dvě. Nejběžnější zvětšení prsou se realizuje pomocí silikonových implantátů, které se umísťují pod prsní žlázu či pod sval. Implantáty a jejich uložení se volí dle požadavků klientky a po konzultaci s lékařem. Standardní pooperační hospitalizace trvá jeden až dva dny, následná rekonvalescence pak většinou až dva týdny.

Prsní implantáty

Na prsních implantátech záleží asi nejvíce. Je to svým způsobem cizorodý předmět, který bude vložen do ženského těla, a tak je potřeba si vybrat opravdu ty nejlepší. Nezáleží jen na tvaru a velikosti, ale hlavně na použitém materiálu, proto je potřeba volit prověřené značky implantátů.

Naše doporučení směřuje na prsní implantáty Motiva, které jsou celosvětově řazeny mezi ty nejkvalitnější. Nabízejí širokou škálu velikostí, a díky tomu pak plastičtí chirurgové mohou uspokojit i přání těch nejnáročnějších klientek. Již 30 let zkušeností s těmito implantáty dokládá jejich vysokou bezpečnost a kvalitu. Důkazem je i dodržování nejpřísnějších norem a standardů, a zároveň platné certifikace CE, ISO a FDA.

Velikosti, tvary a profily implantátů Motiva

Prsní implantáty této značky jsou dostupné v široké nabídce co do velikostí a profilů. Začínají na objemu 105 ml a končí až na 1050 ml ve čtyřech různých profilech (Mini, Demi, Corsé a Full). Navíc jsou dostupné i ergonomické prsní implantáty, jež působí velmi přirozeně a kopírují chování přírodních prsou ve všech pozicích. Další předností implantátů Motiva je 100% plnění, které zamezuje nežádoucímu posunu materiálu, zvrásnění povrchu a vzniku ruptury implantátu. Proto celkově zaručují dokonalý estetický výsledek.

Materiál použitý na prsní implantáty

Jsou vyrobeny z unikátního silikonového gelu Progressive Gel Ultima a ProgressiveGel Plus, který se vyznačuje nadprůměrnou elasticitou a vysokou kohezivitou, jež zaručují tvarovou stabilnost, odolnost a přirozený vzhled. Použit je naprosto bezpečný lékařský silikon od společnosti Nusil, který má certifikaci FDA. Navíc je implantát uzavřen inovativní zátkou TrueMonobloc, která výrazně usnadňuje zavedení implantátu a zlepšuje jeho vlastnosti, jako například odolnost.

Hlavní výhody prsních implantátů

Hlavními výhodami prsních implantátů Motiva jsou jejich bezpečnost, dokonalý estetický výsledek, nejvyšší kvalita, a díky tomu všemu i spolehlivá záruka. Na výběr je opravdu široká nabídka více než 500 typů implantátů v různých velikostech, čtyřech různých profilech, vyrobených za použití vysoce soudržných gelů a dokonalých povrchových textur. Díky unikátní kompozici Ergonomix se navíc dokáží přizpůsobit pohybům těla, vytvářejí přirozenou kapku vestoje a zachovávají kulatý tvar i vleže na zádech. Implantáty Motiva vytvářejí pocit, pohyb a celkový vzhled přirozených prsou.

 

V článku byly využity informace z webu www.motivaimplantaty.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist