Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Problémy s hlukem lze snížit kvalitní izolací

Těšíte se na svůj nový byt a na to, jak si v něm budete užívat života? Pozor na hlavní problém, který většina bytů má. Tím je nedostatečná izolace. Není nic horšího než slyšet své sousedy. A je jedno, zda jsou nad vámi, pod vámi, nebo vedle vás. Hluk, který mohou vytvořit je až nepříjemný a mnohdy může jít o různé druhy. Nejznámější je:

  • Hlasitý hovor a křik

  • Posouvání židlí a nábytku

  • Reprodukovaná hudba

Existují různé izolační materiály

Pokud se problém s hlukem týká i vás, je třeba vědět že ho můžete vyřešit i jinak než stěhováním jinam. Dnes jsou na trhu k dostání různé izolační materiály. Jejich výběr by měl být spojený nejenom s hlasitostí, ale i s typem hluku. Mezi špičku na současném trhu rozhodně patří zajímavé desky Wolf, které nadchnou svými kompaktními rozměry, materiály, ze kterých jsou složeny, stejně jako svými vlastnostmi. V daných případech je lze označit za nejlepší možné řešení.

Odhlučnit lze celý byt

Hluk v bytě je možné vyřešit bez ohledu na to, kde je jeho zdroj. Máme na mysli fakt, že jednotlivé izolační materiály mohou být využity jak v oblasti podlah, tak mohou být využity také v oblasti stropů, stejně jako například i na stěnách. A to podle toho, odkud hluk přichází. Pokud by byl izolován byt kompletně, je to výhoda i do budoucna, pokud by se nájemníci v ostatních bytech střídali. A to samozřejmě za horší. Izolací celého bytu můžete snadno eliminovat i jakékoliv možné budoucí problémy.

Instalace není nic složitého

Samozřejmostí je, že v tomto případě doporučujeme oslovit odborníka, který má znalosti a hlavně zkušenosti. Zároveň musíme dodat, že kvalitní akustické desky stačí umístit na požadovaná místa jednu vedle druhé. Jde o podobný postup jako v případě různých tepelných izolací, kdy jsou dnes také primárně využívány různé druhy desek. A to třeba z polystyrenu, nebo také ze skelné vaty.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist