Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Pro svářeče i kutily… Vyberte si montérky podle své profese

Jen málokterý pracovní oděv je tak oblíbený jako právě montérky. Věděli jste ale, že se v současnosti vyrábějí v široké škále barev a že mezi nimi najdete i ty, které jsou speciálně určeny pro konkrétní profesi? Výběr je opravdu široký, na své si přijdou nejen muži, ale také ženy, pro něž jsou na trhu k dostání dámské montérky. Jaké jsou ty pravé pro vás? Pojďme si je představit.

Nehořlavé montérky pro svářeče

Zahrávat si s ohněm rozhodně není dobrý nápad. Nehořlavé montérky, které poskytují ochranu částí těla nebo celé postavy, jsou vhodnou volbou pro pracovníky v petrochemickém a plynárenském průmyslu. Oceníte je také při odlévání a sváření.

TIP: Svářečský pracovní oděv GoodPRO KATKA

Kvalitní svářečský ochranný oděv je vyrobený ze 100% bavlny s úpravou PROBAN, díky níž získává trvalou a spolehlivou nehořlavost. Tkanina vyniká také stálobarevností a mechanickou odolností.

Antistatické montérky pro elektrikáře

Ochranné ESD a antistatické montérky využijete při práci, při níž vám hrozí úraz elektrickým proudem nebo tam, kde může dojít ke vznícení hořlavých kapalin a výparů.

TIP: Pracovní kalhoty pas EKOFISK

Montérky EKOFISK jsou antistatické, nehořlavé a chemicky odolné. Jejich součástí je také pevná nehořlavá podšívka Pyrovatex.

Protipořezové montérky pro lesníky

Před úrazem či zraněním při práci s ostrými předměty, stroji a zařízeními vás ochrání protipořezové pracovní oděvy a montérky, které jsou nedílnou součástí vybavení pracovníků ve strojnictví, lesnictví apod.

TIP: Neprořezné montérky PLUTO

Pracovní kalhoty a oblek PLUTO nevynikají jen moderním spojením barev, ale také svými vlastnostmi. Jsou odolné proti pořezání motorovou pilou a disponují protipořezovou vložkou vepředu, od pasu až po konec nohavic.

Reflexní montérky pro cestáře

Bez reflexních prvků se neobejdete při práci za snížené viditelnosti a v noci, kdy vás ochrání před možným nebezpečím.

TIP: Pracovní kalhoty lacl KNOXFIELD

 Reflexní pracovní kalhoty KNOXFIELD jsou k dispozici v řadě barevných variant, disponují celou řadou praktických kapes a mají zesílenou oblast kolen s možností vkládání kolenních výztuh.

Zateplené montérky pro práci v zimě

I před tou nekrutější zimou vás ochrání zateplené zimní pracovní montérky, které jsou k dostání v celé řadě barevných provedení.

TIP: Pracovní kalhoty lacl MAX WINTER REFLEX

Pracovní kalhoty jsou k dostání v černo-červeném, modro-černém a zeleno-černém provedení. Kromě vysoce kvalitního provedení a materiálu, kterým je 100% bavlna, vynikají také reflexními pruhy po obvodu nohavic. V kolekci MAX naleznete nejen pánské, ale i dámské montérky.

Montérky s laclem pro skladníky a pracovníky v průmyslu

Montérky jsou k dostání v celé řadě střihů, velmi oblíbené jsou montérkové kalhoty s laclem, které nabízejí celou řadu praktických kapes. Ocení je pracovníci v průmyslu i skladníci.

TIP: Pracovní kalhoty lacl STANMORE

Laclové kalhoty přináší pohodlný střih i vysokou odolnost. Jsou doplněny o reflexní prvky, poutko na kladivo a 4 praktická poutka na drobné nářadí.

Montérky do pasu pro domácí kutily

Montérky do pasu jsou vhodné nejen do zaměstnání, ale najdou své místo také u všech domácích kutilů. K dostání jsou v pánské i v dámské variantě.

TIP: Pracovní kalhoty LAHR

Pracovní kalhoty do pasu vás osloví odnímatelnými multifunkčními kapsami na předním díle, prostornými kapsami s možností vkládání odnímatelných kapes i postranní kapsou s páskem na nářadí.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist