Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Přivítejte podzim s krásnými vlasy!

Horké léto je za námi a nyní je čas na pořádný vlasový styling s ozdravující péčí! Rowenta, německá značka s francouzským smyslem pro eleganci, představuje produktové novinky, se kterými dosáhnete perfektních výsledků během chvíle. Vlasy upravené jako od kadeřníka můžete mít každý den, díky patentovaným systémům a nejnovějším technologiím, které jsou šetrné, je možné používat produkty denně, bez obav o zdraví a kvalitu vlasů. Novinky doporučuje krásná ambasadorka značky Rowenta, Tereza Kerndlová, která svůj dokonalý styling zvládá třeba i před koncerty nebo na cestách sama.

S novým horkovzdušným vysoušecím a žehlícím kartáčem Rowenta Express Air Brush (CF6220) mokré vlasy vysušíte a současně vyžehlíte, tím ušetříte až polovinu času než s běžným vysoušečem a žehličkou. Vysoušecí a žehlící novinka 2v1 je ideálním řešením pro perfektní a zároveň šetrný styling vašich vlasů. Objem vlasů neztratíte ani při vysoušení – 3D vysoušecí účinek vlasům při fénování neubírá na objemu. Skrytým benefitem pro hladkost a lesk je generátor iontů, vlasy se neničí, naopak jsou hydratované, hebké a poddajné. Technologie Thermo Control chrání vlasy díky konstantnímu teplu, které zaručuje účinné narovnání. Síť rozčesávacích a vyhřívacích štětin vlasy optimálně napíná, aby se účinně vyhladily. Tento pomocník pro vlasový styling se navíc snadno používá – přirozeně a pohodlně se drží díky vylepšenému ergonomickému designu. Praktické stylové pouzdro oceníte hlavně při cestování.

Doporučená cena je 2 049 korun.

 

Rowenta Power Straight Brush (CF5820) je první žehlicí kartáč, který byl klinicky testován na vlnitých, kudrnatých a silně krepatých vlasech. Díky unikátní výkonné technologii je rychlejší a šetrnější než žehlička, ušetří vám až třetinu času bez ohledu na to, jak nepoddajné vaše vlasy jsou. Keramické štětiny jsou na kartáči optimálně rozvrženy tak, aby vlasy netahaly, a přitom jimi precizně procházely. Teplo stejnoměrně sálá ze štětin a také z těla kartáče. Možnost nastavení 3 teplot pro všechny druhy vlasů zvyšuje účinnost i rychlost žehlení. Keramický povrch štětin s vysokou kluzností vlasy chrání před poničením a generátor iontů se postará o lesklé a hladké vlasy.

Doporučená cena je 1 799 korun.

So Curls Premium Care (CF3730) značky Rowenta je vskutku kouzelná automatická kulma střídající rotace vlevo a vpravo, která vytvoří účes jako od špičkového kadeřníka. Instant Curlingsystém automaticky natáčí vlasy a během okamžiku vytvoří okouzlující vlny. Kašmírový povrch s keratinem a intenzivní ionizátor chrání vlas, uhlazuje ho a dodává mu zářivý lesk. Kulma je vhodná pro všechny typy vlasů a podle toho lze nastavit teplotu bez obav z poškození – stupeň 1 pro jemné vlasy (170 °C), 2 pro normální vlasy (200 °C), 3 pro silné a odolné vlasy (230 °C). Lze vytvořit 4 druhy účesu – doba pro jejich vytvoření je kontrolována elektronicky, nedochází tedy k přehřátí vlasu. Zbytková vlhkost ve vlasu totiž zajišťuje pružnost a trvanlivost vytvořené vlny. Nová kulma Rowenta So Curls Premium Care má sofistikovaný design – ergonomický tvar usnadňuje zachycení pramene vlasů, a to i zezadu hlavy.

Doporučená cena je 3 499 korun.

Luxusní řáda Premium Careznačky Rowenta přináší neustálé významné technologické inovace v péči o vlasy a dokonalém stylingu. Žehlička na vlasy Liss&Curl Premium Care (SF7660) perfektně narovná vlasy díky patentovanému systému Straight Optimizer, a zároveň disponuje patentovaným Pro Curling systémem pro dokonalé natočení. Vlasy jsou chráněny díky používání nízké teploty 170 °C a rovněž díky unikátnímu povrchu, napuštěnému kašmírovým keratinem a arganovým olejem v kombinaci s generátorem iontů. To vše dodá vašim vlasům zářivý lesk.

Doporučená cena je 2 699 korun.

Perfektní volbou pro udržované a stále krásné vlasy je horkovzdušný vysoušeč Rowenta Brush Activ Volume&Shine Premium Care (CF9540). Přelomová technologie 2 v 1 vlasy vysuší a dokonale upraví, navíc pomůže s opravdu širokou škálou účesů. Exkluzivní přírodní štětiny netahají, vlasy provzdušní, dokonale uhladí, zároveň jim dodají objem a lesk. Jako u všech produktů řady Rowenta Premium Care je samozřejmostí povrch s kašmírovým keratinem a arganovým olejem, který společně s funkcí dvojitého ionizátoru posiluje kvalitu a třpyt vlasů. Doporučená cena je 2 199 korun.

Pokud toužíte po pružných vlnách, které dlouho udrží svůj tvar, pořiďte si parní kulmu na vlasy Rowenta Steam Curler Premium Care (CF3810). Unikátní parní technologie zaručuje, že vlasy nezplihnou a zároveň budou hydratované. Ve špičce kulmy je nádobka, do které nalejete vodu a ta se přemění na jemnou páru. 48 mikrootvory pak proniká do celého pramene. Vaše vlasy budou oslnivě lesklé!

Doporučená cena je 1 499 korun.

Pro dokonalý hladký účes, který je zároveň nadýchaný, doporučujeme šetrnou žehličku Rowenta Brush&Straight Premium Care (SF7510). Má integrovaný kartáč z přírodních štětin pro lesk a 3D objem vlasů, které vyžehlíte jedním tahem při extrémně šetrné teplotě 170 stupňů. Díky ionizaci, keratinu a arganovému oleji zapuštěnému v plátech žehličky, se vlasy krásně lesknou a jsou hebké.
 
Doporučená cena je 1 999 korun. 

Hairstyling jako z červeného koberce! Alespoň tak si budete připadat po použití žhavé novinky Rowenta Waves Addict (CF4710). Vlnkovačka, neboli trojkulma, vám umožní snadno v pohodlí domova vytvořit až 4 typy vln – zbytečné nástavce vám už nebudou zabírat místo. Měnit účas můžete podle nálady: volné vlny pro denní nošení, rozpustilé plážové vlny, sexy vlnité mikádo či elegantní hollywoodské vlny. Trojkulma je vhodná pro jakýkoli typ vlasů, její keramický povrch chrání vlasy před vysušením a stará se o zářivý lesk vlasů. Rowenta Waves Addict má nastavitelnou teplotu na 6 poloh, od 120 °C až po 210 °C, prostě se přizpůsobí charakteru vlasů. Výsledný účes je dokonalý a z vás se stavá hollywoodská kráska! 

Doporučená cena je 1 899 korun.

Vysoušeč vlasů Rowenta Ultimate Pro Digital (CV9620), s vylepšenou bezkartáčovou technologií digitálního motoru, poskytuje profesionální vysoušení s dokonalými výsledky. Až 2x delší životnost oproti profesionálním AC motorům zajišťuje digitální motor, vysoušeč je navíc o 20 % lehčí a až 4x tišší. Díky nastavení Advanced Care pečujete o své vlasy a chráníte jejich přirozenou krásu, funkce Advanced Care navíc automaticky kontroluje teplotu a proud vzduchu pro zdravé vysoušení. Ionizace odstraňuje statickou elektřinu a krepatění – vlasy se snadno upraví, jsou hladké, hebké a zářivě lesklé.

Doporučená cena je 4 999 korun.

 

Více informací na www.rowenta.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist