Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Přirozená do fitka i do práce

Jednoduché minimalistické líčení patří k oblíbeným kosmetickým trendům. Pleť díky němu působí přirozeně, svěže a zároveň upraveně. Je ideální volbou i pro náročné dny, kdy náš čeká mnoho povinností, dřina ve fitness centru nebo jiné aktivity. Tomáš Vida, vizážista značky Dermacol, připravil jednoduché make-up inspirace, díky kterým se bleskově nalíčíte na sport i na běžný den.

ENERGICKÁ A SEBEVĚDOMÁ

Pocit přitažlivosti, který vám dává líčení, si nemusíte odepřít ani při cvičení. Kvalitní a dlouhotrvající produkty vám ten pocit dodají.

PLEŤ

Make-up je nevyhnutelnou součástí sportovního líčení. Mnohé ženy, obzvlášť s problematickou pletí, se však po jeho nanesení budou cítit sebevědoměji. Vyberte si takový, který zvládne větší zátěž, má dlouhotrvající a voděodolnou texturu. Ta zaručí, že make-up zůstane na svém místě, i když vám po tváři steče několik kapek potu.

Dermacol 24H Control Make-up - 289,- Kč

Tip vizážisty značky Dermacol Tomáše Vidy:

„Při cvičení a sportu se tvář přirozeně začervená, proto tvářenku při líčení vynechejte.“

OČI

Podtrhněte krásu svých očí dlouhými a hustými řasami. Použitím voděodolné řasenky z nich vytvoříte černý vějíř, který zvýrazní váš pohled.

Dermacol Mega Lashes Waterproof Mascara - 249,- Kč

RTY

Minimalistický vzhled líčení doplňte rtěnkou v tělové anebo světle růžové barvě - dodá rtům svěží a upravený vzhled. V ideálním případě sáhněte po dlouhotrvajícím produktu, abyste ho nemusely upravovat ani po náročném cvičení.

Dermacol 16H Lip Colour odstín číslo 5 - 229,- Kč

TĚLO

Do fitness centra chodí většinou lidé hlavně proto, aby zlepšili svoji fyzickou kondici nebo snížili váhu. Cesta ke krásnému a pevnému tělu je zdlouhavá a vyžaduje pevnou vůli. Pro dosažení požadovaných výsledků hraje důležitou úlohu zdravá strava a pomoct si můžete i kosmetickými přípravky. Svoji úlohu splní i v boji s celulitidou a zabrání vzniku strií.

Celulitida vzniká v důsledku hromadění tukové tkáně a stárnutí podkožního vaziva. Trápí víc jak 90 % žen bez ohledu na váhu. Projevuje se hlavně v oblasti zadečku, stehen a břicha. A kvůli svému vzhledu je označovaná jako „pomerančová kůže“. Cvičení, masáže, zdravá životospráva, správná dávka relaxace a vhodná péče s Enja Body Love Program zabezpečí hebkou a pevnější pokožku a štíhlejší křivky.

Strie se objevují jako červenofialové, modré, růžové nebo stříbrné trhlinky v průběhu těhotenství, výrazného nárůstu váhy nebo pod vlivem hormonálních změn. Úlohu při jejich tvorbě sehrává i dědičnost. Jejich vzniku předchází svědění pokožky, která bývá velmi napjatá. Ze začátku jsou nenápadné, mají světlou barvu, ale postupně tmavnou, prodlužují se a rozšiřují. Pokud pokožka není napnutá, začnou postupně blednout.

Jak na strie?

Správná výživa - Pevnost kůže zabezpečují kolagenová a elastická vlákna. Čím budou silnější, tím menší je pravděpodobnost vzniku strií. Pro tvorbu kolagenu je důležitý vyvážený přísun vitaminu C a E, zinku a oxidu křemičitého.

Dodržování pitného režimu - Dostatečná hydratace organismu kůži posilňuje a napomáhá její obnově.

Pravidelný pohyb - Minimálně 2x týdně. Tělesná aktivita zlepšuje krevní oběh a ten udržuje elasticitu kůže.

Pravidelné natírání problémových partií - Aplikujte 2x denně pomocí lehké prokrvující masáže.

SPORTOVNÍ ELEGANCE

Sportovní eleganci charakterizuje jednoduchost, pohodlnost a ležérnost.

PLEŤ

Důkladné odlíčení a vyčištění pleti je základním krokem, který byste neměla nikdy vynechat. Je důležité odstranit všechny nečistoty. Důkladné vyčištění zabezpečí micelární pleťová voda s kyselinou hyaluronovou. Připraví pokožku na líčení. Vyberte si produkt s jemnější texturou a nahraďte make-up hydratačním BB krémem, který pleť barevně sjednotí a nezatíží.

Dermacol Hyaluron Cleansing Micellar Lotion - 179,- Kč

Dermacol BB Magic Cream 8in1 - 169,- Kč

OČI

Jemné líčení na běžný den vykouzlíte použitím hnědého očního stínu. Můžete jím zvýraznit celé pohyblivé víčko anebo ho naneste jen do vnějšího koutka oka, čímž vytvoříte jemný kouřový efekt. Dodá očím plastičnost a zároveň bude působit decentně. Na dokončení očního make-upu postačí už jen několik tahů řasenky.

Dermacol Moon Touch Eye Shadow - 149,- Kč

Dermacol Angelash - 249,- Kč

RTY

Dlouhotrvající barvy na rty zabezpečí dokonalý vzhled rtů až do odlíčení. Nemusíte se obávat ani vydatného oběda, šálku kávy nebo čaje.

Dermacol 16H Lip Colour odstín číslo 1 - 229,- Kč

Tip Dermacol

„Kapka vašeho oblíbeného parfému podtrhne celkový dojem, který zanecháte ve svém okolí, a navíc navodí příjemný pocit.“

 

Vizážista: Dermacol/Tomáš Vida

Foto: Dermacol/Jena Šimková

Oblečení zapůjčili: F&F Active prodejna MOOD, Gorkého 10, Bratislava

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist