Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Přijďte si vybělit zuby na Brandeis Clinic

Brandeis Clinic je technologicky nejlépe vybavenou klinikou estetické stomatologie v České republice a skvělé výsledky má samozřejmě i v oblasti bělení zubů. Pracovníci Brandeis Clinic mají ve své nabídce hned 3 možnosti ordinačního bělení, a to:

Ordinační bělení Super Whitening

Dvoufázová metoda bělení zubů, kdy první fáze spočívá ve zhotovení přesně padnoucích nosičů z otisků zubů pacienta. Tyto nosiče pacient následně používá spolu s gely, a to po dobu dvou týdnů, vždy přes noc.

Druhá fáze má podobu ordinačního bělení na Brandeis Clinic, kdy pracovník kliniky zuby dále šetrně vybělí za pomoci 6% peroxidu.

Na rozdíl od „povrchových“ metod ordinačního bělení, jejichž efekt po čase vymizí, výsledek Super Whitening je trvalý, a to i bez nutnosti dodržování tzv. bílé diety. Zároveň, bělení zubů Super Whitening je tak účinné, že dokáže vybělit i zuby silných kuřáků. Metoda je však velmi šetrná, bez obav si ji mohou dovolit i pacienti s citlivými zubními krčky.

Ordinační bělení NOVÉHO TISÍCILETÍ

Šetrná metoda ordinačního bělení, která zároveň pomáhá regenerovat zubní sklovinu. Ordinační bělení NOVÉHO TISÍCILETÍ v první fázi čistí hluboce usazený pigment za použití speciálního gelu. Následně dochází k bělení skloviny za pomoci pěny s hydroxyapatitem. Třetí a poslední fáze má podobu regenerace za použití separin séra.

Klinické studie prokazují, že Ordinační bělení NOVÉHO TISÍCILETÍ vybělí zuby o 8-9 odstínů, a to s dobou trvání 2-3 roky. Cca 24 hodin po ošetření je vhodné dodržovat tzv. bílou dietu.

Ordinační bělení OPALESCENCE BOOST 40 %

Tato metoda ordinačního bělení probíhá ve třech dvacetiminutových intervalech a díky desenzibilační složce obsažené v gelu je citlivost pacienta omezena na minimum, což vytváří rychlý a příjemný způsob dosažení estetičtějšího úsměvu.

Tato metoda bělení nabízí minimálně o 3 odstíny bělejší úsměv ihned po ošetření s pokračujícím efektem po dobu dalších 12–24 hodin. Z toho důvodu je žádoucí dodržovat cca 48 hodin po bělení tzv. bílou dietu.

Pokud tedy nejste spokojeni s odstínem svých zubů, domluvte si ještě dnes konzultaci na Brandeis Clinic, a to prostřednictvím formuláře uvedeného na této stránce, kde zároveň najdete více informací o možnostech bělení zubů na Brandeis Clinic.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist