Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Představení podzimní pánské kolekce a pozvánka na Burgerfest | Editoriál

Vážení čtenáři, přejeme vám krásný začátek září. Po posledním prázdninovém víkendu se děti vracejí zpátky do školních lavic. To znamená, že nám pomalu ale jistě nastává podzim. Období, které jsem nikdy moc neměla ráda, ale dám tomu šanci a nechám se překvapit tím letošním. 

Víkend jsem chtěla strávit v teple domova a dodělat nějaké resty, ale bohužel jsem vyrazila na pomoc cateringové společnosti na jeden večírek. Akce začínala brzo ráno, chvilku trvá, než se všechno připraví a doladí. S úderem poledne začali chodit hosté a my podávali oběd. Domů jsem se dostala až před půlnocí, a díky tomu jsem celou neděli neodložila župan. S čajem, kávou a rawito zmrzlinou jsem zůstala doma u knihy a filmu. Někdy je to prostě potřeba. A navíc věřím, že mé resty na mě určitě ještě chvilku počkají.

V tomto týdnu se chystám na představení nové podzimní kolekce módního pánského ateliéru Manemo, kde si můžete metodou made to measure nechat ušít košili, nebo klidně celý oblek. Nechcete-li věci na míru, vybírat můžete i z realizovaných kolekcí. Pokud se zajímáte o módu o něco více, už teď se těšte na připravovaný článek. Já sama si nechávám metodou made to measure šít košile a vždy se moc ráda do ateliéru vracím, třeba jen na kávu či nasát pozitivní energii.  

Kdo čte pravidelně tyto editoriály, určitě zná moji lásku k jídlu, a tak si neodpustím důležitou pozvánku na víkend. Na Výstavišti Holešovice proběhne tradiční Burgerfest. Letošní již 7. ročník se nese ve znamení grill show. Těšit se můžete nejen na šéfkuchaře z celého světa, ale také na amatérskou soutěž kuchařských týmů. Já sama už se moc těším, až ochutnám nějaký nový burger, ať už masový, nebo veganský. Každopádně nejen jídlo bude rozhodně stát letos za to. Ujít si nenechte dobrou hudbu a bohatý doprovodný program. Už teď se těším i na přátele, které tam potkám. 

Úspěšný začátek týdne vám všem.

Simona Parvusová


Zdroj fotografií: Manemo

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist