Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Potřebujete vyřešit nečekanou finanční situaci?

Málo peněz a hodně výdajů. Do výplaty zbývá ještě několik dní, ale nemůžete si dovolit čekat. Co dělat? Zkuste najít dobrou online půjčku a vyřešte svou nepříjemnou finanční situaci. Základem však je výběr správného úvěru. Pokud to netrefíte a zvolíte si špatně, můžete nepříjemně prodělat. V článku najdete několik tipů, které vám s výběrem pomohou a navedou vás i na řešení s minimem času.

Porovnání jednotlivých nabídek na trhu

Trh s půjčkami je velmi rozvinutý. Kromě klasického bankovního úvěru se můžete rozhodnout i pro jednu z mnoha nebankovních půjček. Obě varianty mají své nevýhody i výhody. Při porovnání jednotlivých nabídek ale ze všeho nejvíce záleží na číslech. Budete počítat a přepočítávat, co vyjde nejlépe a u jakého finančního produktu přeplatíte co možná nejméně.

Jedním z významných parametrů, který hraje důležitou roli ve výpočtu, jsou úroky. Jejich výše výrazně ovlivní to, kolik za půjčku celkově zaplatíte. V některých případech může být u nabídky rovnou uvedeno, jaká bude konečná cena za půjčku a vše tak máte přehledně k porovnání. Jindy ale musíte trochu započítat a ověřit si, jak to nakonec vyjde.

S celkovou splatnou částkou mohou zahýbat také poplatky. Ty se tradičně týkají sjednání a vedení úvěrů. Může jít také o zaplacení administrativních úkonů a podobně. Ceník, sazby a konkrétní podmínky by vždy měly být uvedeny na webu poskytovatele půjčky. Pokud nic takového nemůžete najít a přijde vám, že poskytovatel neříká všechny informace, vyberte si půjčku jinde.

Zajímat vás budou i zkušenosti předchozích klientů. Průzkum si udělejte potom, co si propočítáte výhodnost dané nabídky. V případě, že nenajdete pozitivní hodnocení, buďte obezřetní. Příkladem přehledných podmínek u online půjčky je například CoolCredit, kde vše vidíte na jednom místě.

Když potřebujete peníze rychle, volte online půjčku

Peníze z úvěru většinou potřebujeme rychle. A právě v takové chvíli přichází na řadu online půjčka. Postup je velmi jednoduchý a rychlý. Na internetu si najdete vhodnou nabídku. Další krok po přečtení podmínek spočívá ve vyplnění žádosti se všemi potřebnými údaji. Jakmile se vám toto povede, čekáte, zda bude žádost schválena. Pokud se tak stane, můžete se radovat a čekat na peníze. Většinou na účet dorazí do druhého dne, ale může to být i o trochu déle, protože ne každá banka rychle připisuje transakce. Až peníze přijdou na váš účet, nezapomeňte na řádné a včasné splácení. Vyhnete se tak dalším problémům. V ideálním případě si připravte realistické rozvržení jednotlivých splátek ještě předtím, než o půjčku zažádáte. Musíte si totiž být jistí, že to všechno zvládnete splatit a nebudete si brát další úvěr na splacení toho prvního.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist