Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Posílání balíků a dalších velkoobjemových zásilek nikdy nebylo snadnější

Chcete poslat balík a Českou poštu jste z nějakého důvodu zavrhli? Máme pro vás lepší řešení. Pošlete jej FOFREM! Bez zbytečných obav kdy a zda vůbec k adresátovi dorazí. 

Stížnosti na jeden z největších státních podniků se hromadí. Především doručování balíků do ruky v mnoha lokalitách pokulhává a adresát se ke své zásilce dostane jedině osobní návštěvou pobočky a vystáním dlouhé fronty. Není se co divit, že spousta lidí na takovéto služby rezignovala. Naštěstí existují přepravní společnosti, které balíky doručují rychle a přímo na práh adresátova domu. Zkrátka fofrem.

Služby FOFRU

Jednou z nich je přepravní služba s výstižným názvem FOFR (www.fofrcz.cz) zaměřující se na skladování a vnitrostátní i mezinárodní přepravu zásilek různého druhu, a to v režimech přepravy klasické, expresní, ADR a přepravy nadměrných nákladů.

Balíková přeprava

Potřebujete poslat objemný balík? Žádný problém. Stačí si za tímto účelem najmout přepravní službu FOFR. Ta jej vyzvedne u vás doma či kdekoliv potřebujete a doručí tam, kam potřebujete. Za velmi slušný peníz. Co se týče cen, FOFR na českém trhu nemá konkurenciJe-li v hledáčku vašeho zájmu nejlevnější přeprava balíků, rozhodně jste na dobré adrese.

Žádná zásilka není problém

FOFR vám nepřepraví jen samotné balíky, ale prakticky cokoliv, co jste nuceni přemístit z bodu A do bodu B. Chcete si na chalupu převézt postel? Do osobního automobilu se vám zřejmě nevejde, do vozidel přepravní společnosti FOFR ovšem ano! To samé platí na lodě, motocykly, nebo zahradní nářadí. U FOFRU zkrátka žádná zásilka není problém.

Cena podle objemu, ne rozměrů

Obáváte se, že přeprava takto velkoobjemových zásilek bude nad vaše finanční možnosti? Nebude. FOFR totiž ceny nestanovuje na základě obvodových rozměrů, ale podle objemu. Přeprava postele standardních rozměrů na vzdálenost dvou set kilometrů vás tak vyjde na zhruba 2 000 korun.

To je velmi slušné, nemyslíte?

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist