Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Pořiďte své kabelce O bag nový outfit

Módní kabelky italské značky O bag se pozvolna mění a opět udávají trend. Nové módní barvy, zdobivé doplňky, držadla z lakované koženky, elegantní lemování, střapce a řetízky. Pořiďte své kabelce O bag nový outfit.

Elegantní kůže je in. Držadla O bag dotváří styl každé jednotlivé kabelky. Provazovou klasiku pomalu vytlačuje kůže a koženka. V aktuální nabídce jsou krátká i dlouhá, s přezkou i bez, matná, lesklá a ve všech módních barvách od bordeaux či fialové až po stříbrnou a zlatou.

Jednoduchost a čisté linie, nebo hravé zdobení? Majitelka každé O bag se nyní může rozhodnout, jaký outfit pro svou kabelku zvolí. Značka nabízí nové lemování z broušené kůže krajkového vzhledu, rozverné střapce a přívěsky. Nově také řeší prostor pro mobilní telefon nebo klíče, či drobnou kosmetiku. Pouzdra na smartphone a mini taštičky jsou opatřeny řetízky, které výslednému stylingu dodají šmrnc.

Velkou pozornost věnovali návrháři O bag novým barvám těla kabelky. Hlavní roli hrají nepřehlédnutelné svěží lehké barevné odstíny, pastelové tóny i zářivé barvy.

Sladěný outfit je samozřejmostí dnešní doby. Doplnit ke kabelce stylové hodinky, sluneční brýle či náramky není problém. Hodinky O click nebo O clock mají minimalistický design, moderní materiály a syté barvy, dobře doplňující i nové odstíny kabelek. Silikonový náramek v několika barevných variantách je možné kombinovat s ciferníky různých designů.

Základní část kabelky je vyrobena  z kvalitního plastu EVA (ethylen vinyl acetát), který je lehký, ohebný a odolný. Hladký povrch se nejen snadno udržuje, ale je také voděodolný a hlavně dokonale potvrzuje heslo, že v jednoduchosti je krása. Na výběr je ze dvou základních velikostí – STANDARD a MINI a z dvaceti barevných variací. Kabelku tak bez problémů sladíte s botami, oblečením, doplňky,  nebo třeba barvou vašich vlasů.

K dotvoření kabelky přesně podle přání zákaznice nabízí O bag možnost výběru z různých typů a délek držadel, která se dají snadno měnit jednoduchým našroubováním. Kabelky O bag tak mohou být uzpůsobeny buď k nošení na rameni, cross body nebo v ruce. V různých barevných variantách jsou na výběr držadla z provazu, koženky a kůže.

Kabelky O bag se dají vybavit vnitřní plátěnou taškou v několika variantách. Ty je pak možné například zapnout na zip - pro větší bezpečí uložených věcí. V nabídce jsou také efektní kožešinky – kabelky O bag můžou být v každém ročním období jiné!

Ať už si vytvoříte vlastní O bag, nebo si vyberete z mnoha už hotových kabelek, budete zaručeně in. O bag, by neměla chybět ve skříni žádné ženy, která sleduje současné trendy. O bag prostě musíte mít!

www.obag.cz


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist