Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Pořiďte si prémiové bydlení ve stylu rodinného domu

Najít v současnosti opravdu kvalitní bydlení není zrovna úplně jednoduchý úkol. Existuje spousta aspektů, které musí být zcela ideální, jinak nemůžete být nikdy spokojeni. Je to velmi náročný mix několika základních specifik, bez kterých si nemůžete říct, ano, tady jsem doma.

Mezi nejdůležitější položky patří rozhodně lokalita (dopravní dostupnost, blízko přírody, dobrá občanská vybavenost), ale také velikost daného prostoru, moderní design i možnost bezproblémového parkování. V současných podmínkách stále se prodlužujícího letního počasí je pomalu nutností mít k dispozici terasu nebo zahrádku. Zapomínat nesmíme ani na dostatek soukromí a s tím spojený komfort bydlení. To vše a ještě mnohem více je potřeba k tomu, aby se vám dobře bydlelo a byli jste spokojeni. Vždyť váš domov je tím nejdůležitějším místem pro život a je zapotřebí opravdu dobře vybírat.

Pojďme se podívat na náš dnešní tip prémiového bydlení ve stylu luxusních rodinných domů na Praze 5, které veškeré tyto aspekty nabízí.

Jinonický dvůr – uzavřený rezidenční areál

Hledáte-li opravdu něco výjimečného, pak věřte, že už jste našli. Uzavřený rezidenční areál Jinonický dvůr má v rámci 1. etapy výstavby v exkluzivní limitované nabídce 9 bytů s parametry rodinného domu. Nachází se v ideální lokalitě, co do blízkosti přírody (Park Košíře-Motol i Prokopské údolí je za rohem), dopravní dostupnosti (pouhých 5 minut na Metro i autobus) a velmi dobré občanské vybavenosti. V místě je základní i mateřská škola a nechybí ani dětské hřiště. V dostupné vzdálenosti se nachází lékař, zubař i místní poliklinika. Do centra Prahy je to autem pouhých 10 minut. Ideální poloha je to i pro nás ženy, co se týče nákupů. Na dosah je nákupní centrum Nové Butovice a blízko jsou i Metropole Zličín a OC Smíchov.

Moderní design s nádechem historie

Rezidence Jinonický dvůr zaujme hlavně svým uspořádáním, které je ve stylu řadových domů. Tyto třípatrové byty jsou řešeny v ryze moderním duchu a zaručují dostatek soukromí. Společné jsou pouze podzemní parkovací prostory a příchozí chodníky. Nechybí ani v poslední době velmi populární předzahrádky a terasy. Důraz byl kladen hlavně na moderní design, kvalitní materiály, vysoké standardy a energetickou nenáročnost. Velkorysé jsou rozměry, a domy tak mají obytnou plochu přes 200 m2. Veškerá krása tohoto bydlení je navíc spojena s historií Jinonického zámečku, která sahá až do konce 11. století, kdy se začaly psát dějiny tohoto výjimečného místa. Více se o tom dozvíte v odkazu luxusní domy na Praze 5.

Výhody prémiového bydlení v Jinonickém dvoře

Jinonický dvůr nabízí mnoho výhod prémiového bydlení. Začít můžeme u velmi důležité bezpečnosti, již nabízí právě forma uzavřené residence. Dostatek soukromí v podobě nižšího počtu sousedů určité úrovně, díky luxusnímu pojetí celého areálu. Nepočítaje použité materiály a výrobky renomovaných značek od obkladů a podlah přes okna, dveře či skla až po elektronické zabezpečovací systémy. To vše a ještě mnohem více naleznete v rodinných domech na Praze 5.

Chcete-li se dozvědět něco více o možnostech bydlení v těchto řadových domech, navštivte stránky www.jinonicky-dvur.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist