Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Podzimní móda: plastové kabelky

Podzim už je tady, a tak je ideální čas na výměnu šatníku i doplňků. Nová módní sezóna si žádá aktuální trendy, abyste, milé dámy, nezůstaly pozadu. Velmi oblíbené jsou plastové kabelky. Máte už také nějakou ve svém šatníku? Pokud ještě ne, měly byste to napravit.

Výběr je opravdu veliký. Každá žena si najde ten svůj kousek, který se jí bude hodit k outfitu. Mezi nejvíce oblíbenými značkami v kategorii „plastovek“ je Obag. Kabelky z těchto materiálů jsou navíc velmi praktické. V designu se projevuje nadčasový minimalismus, který lehce okouzlí nejednu ženu.

Kabelky Obag

Módní italská vlna se „dovalila“ v roce 2015 i do České republiky. Tašky a kabelky Obag zaplavily doslova celý svět a oblíbila si je nejedna žena i u nás. Jsou odolné, nadčasové a praktické. Nabídka je opravdu široká, co se týče stylů, druhů i barev. Navíc k plastovým kabelkám můžete zakoupit celou řadu příslušenství, díky kterému sama jednoduše dotvoříte svůj originální trendy kousek. Můžete je měnit podle svého outfitu, aktuální nálady, nebo ročního období.

Umělohmotné kabelky jako trend

Módní profesionálové by se vám asi před pár lety vysmáli, kdybyste jim řekli, že se umělohmotné kabelky stanou opravdovým hitem posledních let. Ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy. A v módě to platí dvojnásob. Dokonce by to nebyl ani žádný krátkodobý výstřelek, protože plastové kabelky Obag se na výsluní vyhřívají už několik let a pořád jsou velmi módní záležitostí. Náš odhad je, že za pár dalších let budou mít své místo v šatníku mnoha žen, a tak rozhodně neuděláte chybu, když si alespoň jeden kousek pořídíte i do toho svého. Dobrá zpráva je, že cenově jsou velice přívětivé, takže vám rozpočet nijak zvlášť nenabourají.

Kde pořídíte ty nejlepší kousky

Toužíte-li po opravdu velkém výběru za rozumnou cenu, podívejte se na internetovou galerii Plastovekabelky.cz, kde naleznete stovky kvalitních kousků.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist