Na kvalitní pizzu z čerstvých ingrediencí, která je připravená a upečená před vašima očima do 5 minut, už nemusíte jen do Palladia na pražském náměstí Republiky.
Po pouhých šesti týdnech dnes Pizza Hut v hlavním městě otevřela svou druhou restauraci typu Pizza Hut Express: najdete ji v nově otevřené části Centra Chodov. Zastavte se na lehký oběd nebo večeři během nákupů či návštěvy kina.

Vybrat si můžete z oblíbených druhů pizzy, jako jsou Margherita, Quattro Formaggi, Prosciutto, Hawaii a Grande Pepperoni, případně vám obsluha z dostupných ingrediencí ráda připraví pizzu podle vašeho přání.

V průběhu příštího roku se všichni milovníci pizzy v České republice mohou těšit na další restaurace Pizza Hut Express.