Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Pine up móda je v kurzu, dolaďte svůj outfit i botami Converse

Pine up móda vzpomíná na období amerických dívek, které si vyčesávaly vlasy do drdolů, slušivá mikáda doplňovaly šátky a čelenkami, šaty nad kolena umně umocnily širokým páskem a pro působivost přidaly podkolenky a parádní obuv. Rock´n´roll v tradici širokých sukének vysoko nad kolena ještě umocnil a pohodlné boty byly pro tanec v rozpustilém rytmu nezbytné. Strategii pohodlnosti i výrazné hravosti použil i výrobce obuvi s výraznou pěticípou hvězdou ve znaku. Značka Converse je proto důležitou součástí šatníku současných dívek a dam, jež v módním, pohodlném trendu pokračují.

Nízké dámské boty Converse

Nízké dámské boty Converse doplní usedlejší šatník, vyšší tenisky se hodí pro sport a vycházky

Dámské boty Converse jsou v každoročně obnovované kolekci nápadité, novátorské a rozhodně trendy. Podstatou nízkých tenisek na vyšší platformě i vysokých kecek Converse je jejich barevné nebo vzorované vyjádření. Puntíky, proužky, maskovací vzory, extravagantní barvy i střízlivé provedení dovolují svým nositelkám zdůraznit svůj outfit právě těmito botami. Obuv je pohodlná díky propracované podrážce s jednobarevným provedením i s pruhy. Gumovaná špička chrání boty před ošoupáním v nepříznivých klimatických podmínkách i při sportu nebo tanci.

Tenisky Converse

Značka Converse nesmí chybět v botníku žádné dámy, která jde s dobou

Tenisky Converse mají další nepřekonanou vlastnost. Ačkoliv se výtečně hodí do přírody, na výlety, pro sport, jejich nezaměnitelný design je předurčuje i k nošení do práce nebo na společenské akce. Záleží na konkrétní příležitosti a sladění s ponožkami a podkolenkami Happy Socks, stejně jako s doplňky a samotným outfitem jejich nositelky. Converse e-shop je studnicí inspirace. Každá dáma si může v pohodlí domova rozmyslet, jaké barvy v jejím šatníku převládají, a podle toho si zvolit vhodnou vycházkovou, společenskou nebo jednoduše zajímavou obuv Converse.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist