Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Pietro Filipi spustilo projekt Darujeme potřebným

Ohleduplnost vnímáme jako nadčasový trend,“ říká Michal Mička, majitel značky Pietro Filipi, která startuje projekt Darujeme potřebným.

V rámci kampaně Respect what you feel, kterou Pietro Filipi odstartovalo letošní sezónu podzim/zima 2020, se zrodil i zcela nový projekt, jehož cílem je darovat oblečení potřebným. Pietro Filipi, jako symbol českého designu, chce především inspirovat. A to nejen v módě a trendech, ale také svým přístupem k zákazníkům a postavením ve společnosti. Proto se tato česká oděvní značka rozhodla darovat neprodané oblečení tam, kde je ho potřeba.

Neprodané kusy oblečení jsou problémem pro řadu velkých módních domů i konfekčních řetězců. Z obavy proti přeprodávání kolekcí či jiného znehodnocení značky tak každý rok končí ve spalovnách a na skládkách miliardy kusů oblečení, které nenašly svého majitele. I to je jeden z důvodů, proč je módní průmysl právem označován jako jeden z největších znečišťovatelů životního prostředí.

V této nelehké situaci globální pandemie, která zasáhla celou zemi z ekonomického i sociálního pohledu, ukazuje Pietro Filipi svou tvář a pomáhá tam, kde je to potřeba. Neprodané skladové zásoby oblečení budou nově věnovány na charitativní účely.

Do každého modelu, vyrobeného pod logem Pietro Filipi, byla vložena velká investice kreativity i kvalitního řemeslného zpracování. Věříme, že tímto krokem pomůžeme v nouzi a zároveň povzbudíme v okamžicích, které jsou více než složité,“ říká Michal Mička.

Sue Ryder, sdružení, které pomáhá seniorům v České republice důstojně zestárnout, bude první obdarovanou organizací, která obdrží kabáty, košile, kalhoty i šaty. Pietro Filipi zároveň na svých sociálních sítích vybízí své fanoušky, aby posílali další tipy na charitativní projekty, které je třeba podpořit.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist