Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Péče o mužské vlasy – I pánové se chtějí líbit

Vlasové přípravky se dělí na pánské a dámské, jak jste si mohli všimnout. Proto jsou universální přípravky spíš pouze jakási z „nouze cnost“. Kosmetické výrobky pro muže se zaměřují na klíčové požadavky v každodenní péči o mužské vlasy, případně i různé problémy (lupy, mastící se vlasy, šampony proti vypadávání vlasů) apod. 

Mnoho mužů vlasy neřeší tak úzkostlivě, jako ženy. Proto lze vídat třicátníky s vysokými kouty či pleší a ve čtyřiceti pak připadá v úvahu jen transplantace vlasů, protože péči zanedbali.

Kouty jsou u mužů přípustné

Jistě, že tady existují genetické dispozice a další faktory ovlivňující to, že vlasy houfně opouštějí pokožku hlavy. Nicméně dnešní doba je tak vyspělá, že dokáže problémy s vlasy a jejich padáním minimalizovat a plešatost oddálit třeba o deset let, a to už za to určitě stojí. Zásadní problém tkví v tom, že se nad stále se zvyšujícími kouty a lysinkami u mužů tolik nikdo nepozastavuje. Kdežto žena ve věku 25 let s kouty a lysinkami by byla společensky nepřípustná a všem by to připadalo divné a směšné. Muži zkrátka situaci podceňují.

I muži chtějí být sexy

Co si budeme namlouvat. Říká se sice, že jen hloupé vlasy opouštějí chytrou hlavu, ale kdo by netoužil po pěkných vlasech. Když pomineme řeči, že důležitý je charakter, dobré srdce, což je bezesporu pravda, tak si musíme všichni připustit, že fyzická přitažlivost hraje velkou roli. A jinak vypadá chlap s přehazovačkou a jinak s pěkným a stylovým účesem. Nicméně vždy jde jen o přístup k danému problému. I muži s řídkými vlasy si dnes mohou opatřit kvalitní zahušťovač vlasů a napravit to, co příroda pokazila.

Zaměřte se na vitamíny

Mužům zejména chybí ve stravě vitamín C a zinek, což je zásadní pro zdravý růst vlasů. Pánové stejně jako ženy sklidí to, co zasejí. Tudíž budou-li hřešit na zdravou stravu, přetěžovat se stresem, nemohou počítat s hustou kšticí pod čepicí.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist