Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Parfémy a opalovací krémy letošního léta

Kosmetika je už běžnou součástí našeho života. „Oblékáme“ se do ní jako do módních trendů a stala se samozřejmou součástí našich „šatníků“ resp. vybavení koupelen a nočních stolků. Dotváří náš image i odráží naši osobnost, nebo jen vyjadřuje naši aktuální náladu. Jaké jsou nové trendy v prodeji parfémů a které z nich se nejlépe prodávají? A jakými opalovacími krémy se máme chránit před slunečními paprsky, to se dozvíte z následujících řádků.

Nejprodávanější parfémy letošního roku

Rozhodnout se někomu darovat parfém, když jich je na trhu takové nepřeberné množství, není žádná legrace. Můžete vybírat podle designu flakónu, či jen dle krásné vůně. Dobrou inspirací pro váš nákup může být i žebříček nejprodávanějších parfémů roku 2017. Ten byl sestaven zákazníky nejen v kamenných prodejnách, ale i v internetových parfumériích. Díky němu zjistíte, jaké jsou ty nejvíce trendy parfémy pro ženy i muže. Parfém je totiž nejkrásnější a nejoblíbenější formou dárku, kterou ocení snad naprosto každý z nás. Aby byla radost upřímná, musíte se trefit do vkusu obdarovávaného. Proto vám hodnocení těch nejprodávanějších může velmi usnadnit volbu, a díky dobré volbě pak máte vyšší pravděpodobnost, že se strefíte do vkusu dané osoby. V odkazu zjistíte, jaké jsou nejprodávanější parfémy na světě.

Test opalovacích krémů pro letošní slunné dny

Léto už máme v plném proudu. Proto je nanejvýš vhodné se chránit před intenzivními slunečními paprsky. Vzhledem k sílícímu UV záření v tomto období není dobré ochranu pleti podceňovat, aby nedošlo na nejhorší. Proto by každý z nás měl pravidelně používat opalovací krémy. Jak si ale vybrat v nepřehledné záplavě ze všech těch výrobků, abyste přitom neutráceli zbytečně za nefungující produkty? Přinášíme tip na ty nejlepší, vybrané na základě hodnocení z důvěryhodných portálů, které sestavily žebříček podle nezávislých testů. Přesvědčte se, jaký je tedy ten nejlepší opalovací krém.

 

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist