Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Papírové vizitky: přežitek nebo nutnost?

Díky moderním technologiím můžeme potřebné kontakty najít během několika vteřin, stačí nám chytrý telefon nebo počítač připojený k internetu. Mají tedy klasické, papírové vizitky ještě smysl?

Decentní kontakt

Mají. Jsou situace, kdy se bez nich neobejdete, a navíc pomáhají snadnějšímu zapamatování i osobnímu kontaktu. Jak by vypadalo obchodní jednání nebo třeba workshop, kdyby vizitky zmizely? Uprostřed hovoru vytáhnete mobilní telefon a druhá strana vám nahlas začne diktovat své telefonní číslo. To je samozřejmě nevhodné a o diskrétnosti nemůže být ani řeč. Vizitka je decentní způsob, jak si vyměnit kontakty, případně na ni lze i dopsat soukromý telefon nebo jiný vzkaz bez zvědavých pohledů okolí. Novou vizitku uložíte do vizitkáře a máte ji kdykoli po ruce. Je to mnohem jednoduššízpůsob, než hledat v telefonních seznamech nebo podpisech emailových zpráv.

Snadné zapamatování

Vizitky mají ještě jedno velké plus, a tím je osobní kontakt. Tak jako u knih nebo časopisů, i u vizitek platí, že na co si sáhneme, to si lépe zapamatujeme. Moment předání vizitky z ruky do ruky tak vám i protistraně utkví v paměti a spolu s vizitkou si později vybavíte i vzhled nebo tón hlasu jejího majitele. Vizitky však nejsou jen doménou podnikatelů a manažerů, neobejdou se bez nich řemeslníci ani zaměstnanci ve státním sektoru. Ne každý má vždy u sebe chytrý telefon a spoléhat na to, že na vás příště zase najde kontakt a využije vašich služeb, je naivní. V dnešní době už mohou být vizitky opatřeny, stejně jako propagační letáky a jiné tiskoviny, třeba i QR kódem, který po načtení zobrazí potřebné informace.

Bez vizitek se ani dnes neobejdete, jsou diskrétní a stále potřebné. Při jejich návrhu ale můžete propojit inovaci s tradicí a dodat jim moderní vzhled.

 

Zdroj foto: Tisknisi.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist