Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Papírové krabice pro přehlednou archivaci

Archivace je důležitý proces nejen pro firmy, které mají archivační povinnosti, ale i pro domácnosti. Mít všechny dokumenty řádně a přehledně seřazeny, a ještě dobře a systematicky uloženy, to je sen všech office manažerů, účetních, archivářů i jednatelů firem. K tomu, aby to tak mohlo být, potřebujete nejen dobré pořadače, ale také kvalitní archivační krabice.

Archivační krabice pro uskladnění

Naštěstí je v současnosti trh dobře sycen kvalitními produkty, jakými jsou archivační krabice. Ty slouží k snadné a přehledné archivaci nejrůznějších druhů dokumentů. V nabídce naleznete veškeré druhy provedení, rozměrů, materiálů, nosností či designových stylů. Můžete je dostat v normovaných velikostech, nebo si nechat udělat speciální dle vašich vlastních požadavků. Do nich se dají vkládat i archivační boxy pro ještě lepší roztřídění a uskladnění.

Archivační boxy do krabic

Do archivačních boxů se dá vložit nemalé množství dokumentů, nebo se do nich dají ukládat již uspořádané šanony, do kterých byly složky průběžně zařazovány. Archivační boxy a krabice jsou přímo určeny k dlouhodobému uskladňování a spolehlivě chrání veškerý uložený obsah před možnými vnějšími negativními vlivy. Navíc jsou uzpůsobeny také k tomu, aby zaručovaly diskrétnost. Jsou skladné a dobře se s nimi manipuluje.

Papírové krabice na různá použití

Pro uskladnění a archivaci můžete použít i klasické papírové krabice. Ty se vyrábějí v ještě širší nabídce než ty archivační, protože se v jejich případě nemusí jednat jen o skladování dokumentace a účetnictví. K dispozici máte veškeré druhy velikostí i materiálů.

Kde lze vybírat ze širokého sortimentu

Chcete-li si vybrat ze širokého sortimentu archivačních krabic a boxů, pak stačí zabrouzdat na internetovou adresu www.centrum-krabice.cz a zvolit si pro vás ty nejvhodnější. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist