Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

PANDORA - Královské příběhy, počátek nového věku šperků

Nová série šperků s názvem Regal Tales aneb Příběhy z královské klenotnice představuje uměleckou exkurzi do pohádkové nádhery královské říše a spojením prvků vznešenosti a magie zachycuje bohatství výrazových prostředků renesance. 

Tato extravagantní kolekce přepisuje historii šperkařského designu svými velkorysými kameny a důmyslným zpracováním kovových detailů, přičemž experimentuje
 s novými formami řemeslné dovednosti, aby nám zprostředkovala majestátní nádheru tohoto období. 

Fantastické designy, které jsou převzaty z historického období, se mísí s moderními, tajemstvím opředenými motivy, proplétajícími se tak, aby odhalily důvěrné vzkazy, tajné přihrádky a skryté poklady. 

Prsten typu statement z této rady, zpracovaný do podoby kovových větviček zdobených půvabnými srdíčky seskupenými kolem lesknoucího se kabošonu v barvě královského purpuru, je opakovanou interpretací spojení přírody a kultury. Prsteny, náramky a přívěsky jsou zdobeny gobelínovými motivy, jejichž něžné krajkové vzory pokrývají každý šperk. 

O okázalé bohatosti královských ozdob vypovídají přívěsky s centrálními kameny nebo krystaly 
v nadčasových výbrusech. Přívěsky ve tvaru klíče, určené k vrstvení a kombinování různých velikostí, otevírají vašemu stylu nové dimenze kreativity. A přívěsek ve tvaru ptačí klece skrývá tajný poklad, neboť̌ po otevření odhalí volně létajícího ptáčka. 

Výsledkem tohoto fiktivního světa je řada šperků oplývajících nádhernými kontrasty, navržených pro každodenní nošení a vhodných pro každou příležitost. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist