Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Označkujte si podzimní šatník

Zapomeňte na všechny C&A, H&M a už vůbec na konfekci z Lidlu či zásilkových obchodů typu Bonprix. Tím svůj podzimní šatník na luxusní nepovýšíte. Sáhněte letos na podzim po jiných značkách. Oblečte se třeba do značkového spodního prádla Calvin Klein, nebo si na nohy obujte značkové tenisky Tommy Hilfiger. Těmi z CCC byste skutečně stejnou parádu neudělali!

Spodní prádlo Calvin Klein

Spodní prádlo Calvin Klein je doslova pionýr luxusních šatníků

Každý, kdo se snaží svůj šatník povýšit z běžného na luxusní, obvykle začíná značkou Calvin Klein. Konkrétně spodním prádlem Calvin Klein. Říkáte si, k čemu to je, když většina lidí na vás tento luxus vůbec nevidí? Změnu stylu si nejdříve třeba užít na vlastní kůži. A to lze právě díky kvalitnímu spodnímu prádlu.

Dámské spodní prádlo Calvin Klein patří mezi basic kousky luxusního šatníku. S kraječkami a vzory se na 99 % nesetkáte. Standardem je prádlo, které denně potřebujeme a pohodlně se nosí. Proto jsou nejčastější barvy CK prádla bílá, černá a šedá. A střihy jsou většinou sportovní, což jako dámy poznáme především na střihu podprsenky.

Luxusní základ pro šatník nabízí i pánské spodní prádlo Calvin Klein. V nové kolekci nechybí stále oblíbenější pohodlné trenýrky, ale i nejoblíbenější spodní prádlo pro muže dneška: boxerky. I když ty už zdaleka nejsou jen v jedné délce a pro chladnější měsíce se oplatí vyzkoušet prodloužené délky.

čepice Calvin Klein

Calvin Klein je dostupný luxus, který umí obléct od hlavy až k patě

Většinou máme tuto americkou módní ikonu zafixovanou jako příliš drahou značku. Jenomže když si nekupujeme zrovna horké outfity Calvin Klein z přehlídkového mola, tak si jej můžeme hravě dovolit. A nejen v podobě spodního prádla, které není vidět. Hitem jsou různé módní doplňky – čepice, šály, šátky nebo třeba kabelky Calvin Klein.

Tenisky Tommy Hilfiger

Nepropadněte ale pouze CK mánii, pořiďte si konečně i svého Tommy Hilfigera

Světoznámá značka Tommy Hilfiger je proslulá svým uhlazeným sportovním stylem. Nadchnou vás tašky i různé doplňky. Ale pro mnohé jsou srdcovkou především tenisky Tommy Hilfiger. V aktuální kolekci už samozřejmě nechybí stylové podzimní modely.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist