Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Ovocný elixír, který zatočí se zimní únavou

Blíží se konec zimy a většina z nás už nedočkavě vyhlíží jaro. Únor bývá většinou spojován s velkými teplotními výkyvy, nejinak tomu je i v letošním roce. Záplavu sněhu a velký mráz vystřídaly téměř jarní teploty, které však v noci klesají i pod nulu. A zima rozhodně ještě neřekla poslední slovo! Máme za sebou několik měsíců s malým množstvím slunečního svitu a brzkým stmíváním a na většině z nás se již projevuje únava. Moc nám nepomáhá ani chřipková epidemie, které aktuální klima vyhovuje. Nečekejte, až vás zimní únava dostane, a pojďte s ní zatočit hned teď. Třeba s pomocí müsli tyčinky Fit SMOOTHIE plné ovoce, zeleniny a vitamínů.

Tyčinku Fit SMOOTHIE přináší na český trh společnost ÚSOVSKO FOOD a.s. Klopina. Odpovídá nejmodernějším výživovým trendům, a tak jí ocení všichni milovníci zdravého životního stylu, vyváženého mlsání, ale třeba i aktivní sportovci a maminky, které hledají vhodnou a chutnou svačinu pro své ratolesti.

Fit SMOOTHIE je vyrobena z čistě přírodních a pečlivě vybraných surovin – obsahuje různé druhy ovoce, zeleniny a zdraví prospěšné slunečnicové semínko. Zeleninová a ovocná složka tvoří více než 80% podíl. Díky tomu má tyčinka velmi vysoký obsah vlákniny – na tuto složku bychom rozhodně u vyvážené stravy neměli zapomínat, protože je nezbytná nejen pro správné fungování našeho trávicího systému, ale i celého organismu.

Tyčinky navíc neobsahují palmový tuk, přidané cukry ani další tuky. Jsou přirozeně bezlepkové a jsou tak vhodné i pro celiaky. V nabídce hlavních maloobchodních prodejců potravin jsou tři různé příchutě: Fit SMOOTHIE jahoda + rebarbora, Fit SMOOTHIE jablko + mrkev + pomeranč a Fit SMOOTHIE černý rybíz + červená řepa.

Další informace naleznete na www.tycinkafit.cz a www.fit.eu.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist