Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Oslňte jedinečným šperkem z rodinného ateliéru v srdci staré Prahy

Ať už hledáte dokonalý dárek pro někoho, kdo ve vašem životě zaujímá speciální místo, nebo krásný doplněk, který vyjádří to, čeho si sami na sobě nejvíc ceníte, máme pro vás zajímavý tip: ateliérový šperk.

Proč si klenoty z ateliéru zamilujete

Originalita. My lidé jsme různí. A rádi svou jedinečnost vyjadřujeme právě pomocí oblečení a doplňků, které nosíme. V nabídce ateliéru KLENOTA objevíte šperky, které nikde jinde nenajdete. A pokud toužíte po něčem naprosto výjimečném, můžete si nechat vyrobit oslnivý šperk na zakázku. Profesionálové s roky až desítkami let zkušeností v oboru vám s tím moc rádi poradí a provedou vás všemi možnostmi.

Tradice. Zlatnictví a šperkařství mají v českých zemích, a v Praze obzvlášť, dlouhou historii. I v dnešní moderní době stojí velká část výroby pravých šperků na poctivé ruční práci a postupech ověřených generacemi mistrů zlatníků. A v Klenotě to moc dobře vědí. A vy zase díky nákupu v rodinné české firmě moc dobře víte, od koho si šperk kupujete.

Nadčasovost. Díky použití ušlechtilých kovů a pravých diamantů, drahokamů či perel získáte doplněk, který si svou krásu udrží po celé generace. I při navrhování šperků se klade důraz na univerzální eleganci, která stojí nad aktuálními módními vlnami. Šperk kupujete na celý život…

Jaký šperk vybrat

Každému se líbí něco trochu jiného. Pokud vybíráte dárek, je samozřejmě ideální, pokud máte alespoň přibližnou představu o tom, jaký vkus obdarovaná má. Zkuste si položit pár otázek: Jaké barvy nosí nejčastěji? Jaké šperky už má? Má ráda minimalističtější univerzální doplňky pro každodenní nošení, nebo spíš výrazné a zářivé kousky? Preferuje sportovní a neformální styl, nebo dává přednost luxusu a slavnostním příležitostem?

Možná se i přes pečlivé pozorování obáváte, že se tak úplně netrefíte. Naštěstí existuje několik typů šperků, se kterými prakticky nemůžete šlápnout vedle. Hodí se ke všemu, sluší ženám bez ohledu na věk a styl a NIKDY nevyjdou z módy. Které to jsou? Jednoduché pecky s diamanty, zlaté náušnice kruhy, přívěsek ve tvaru srdce nebo třeba minimalistický prstýnek s jedním drobným briliantem.

Pokud stále zcela tápete, nabízí se jednoduché řešení: nechte si poradit. Při osobní návštěvě v ateliéru KLENOTA získáte odpovědi na své otázky a navíc si můžete prohlédnout šperky nejrůznějších designů i barev na vlastní oči.

Nakupujte jednoduše on-line

Patříte-li k těm, kteří dávají přednost komfortu on-line světa, můžete vybírat a objednávat přímo na webu www.klenota.cz. Čeká tu na vás pestrá kolekce nadčasových šperků pro ženy, muže i děti: prsteny, přívěsky a náhrdelníky, náušnice i náramky.

Brouzdat a prohlížet můžete z pohodlí domova či kavárny klidně celé hodiny. V případě pochybností je vám k dispozici zákaznická podpora na e-mailu nebo telefonu. Objednávka vám bude zdarma doručena po celé ČR, dokonce i do většiny dalších zemí světa. Luxusní krabička a certifikát pravosti ke každému šperku jsou samozřejmostí.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist