Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Orsay | Kolekce podzim/zima 2015 | Editorial

Krásné pondělí milí čtenáři,

v letošním roce společnost Orsay slaví 40. narozeniny. Společně jsme je oslavili, ochutnali výborný dort a zároveň nám byla představena nová kolekce ORSAY podzim-zima 2015. Těšit se můžete na nejrůznější variace textur a barev.

 Jedním z nejmódnějších trendů pro podzim / zimu 2015 jsou odkazy na gotický styl. Kolekce Orsay ji uchopila v podobě elegantních černých krajek v kombinaci s tmavě modrou a stříbrnou nebo vrstvených modelů. S létem se, ale úplně nerozloučíme a i v kolekci podzim/zima 2015 se můžeme těšit na květinové vzory. Kolekci zkrášlí indonéské květiny, v kombinaci s ethno vzory a džínovými šaty. Černo-bílá mřížka, známá jako „window check,, ozdobí především oversize modely. Kolekce bude plna nejrůznějších struktur a vzoru, jako jsou například krajka, tvíd, satén, lakovaná kůže nebo nenahraditelná kožešina, kterou představí v podobě huňatých vestiček či kabátků. Těšit se můžeme i na krásný černobílý cardigan v nejrůznějších variacích či oblíbená ponča, která vás zahřejí v podzimních měsících.

Letošní podzim/zimu vás budou provázet tmavé a výrazné barvy: od tmavě černé a šedé, přes smyslnou tmavě modrou, svůdnou červenou až po zelenou.

Přeji úspěšný týden.

 Sandra Marková - šéfredaktorka.

 

Instagram  Sandra Marková:

http://instagram.com/sanny_mark

Naše facebooková skupina:

www.facebook.com/LUXURYHOUSE.cz

Fashion:

Facebook Sandra Marková - fashion designer

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist