Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Olivový olej pro zdravé srdce, cévy a krevní tlak v přijatelné normě

Zdraví a olivy. To je kombinace, kterou nelze popřít, ba naopak desítky vědeckých studií plně potvrzují pozitivní účinek olivového oleje pro zdraví. Na první pohled je sice poměrně kalorický, ale pozor, některá čísla mohou klamat. Jde totiž o zdravé, respektive nenasycené tuky, které výborně poslouží mozku i cévám. Extra panenský olivový olej lisovaný za studenta je jednou z těch vůbec nejzdravějších potravin, které se nabízejí napříč všemi kontinenty. Není divu, že se pěstování oliv, alespoň v symbolické formě vzhledem ke klimatu, rozšířilo snad do celého světa. Dáte si také pár kapek, jen tak ochutnat na lžičku?

Výborný společník nejen pro lososa a tuňáka…

Byla by škoda jej opomenout, olivový olej je totiž jedničkou středomořské kuchyně a jeho vliv na krevní tlak, zlepšení průchodnosti cév a zdraví jater nebo srdce je dnes už brán jako samozřejmost. Mimochodem, věděli jste, že tento olej je doma i v Chorvatsku, a dokonce se tu i ve velkém produkuje? Istrie a její olivové háje, toť pojem známý nejen v náročných německých domácnostech, které vyžadují opravdovou kvalitu. Vyzkoušejte proto Chiavalon Organic, malou lahvičku plnou zdraví, díky níž si uděláte perfektní čokoládový dort, zeleninový salát nebo i marinovaného tuňáka. Právě s mořskými rybami totiž olivy vyniknou snad nejlépe, ale možných kombinací se nabízí víc než dost!

Zdravá výživa se dnes bez tohoto oleje rozhodně neobejde. Potěší totiž žaludek a zamezí tvorbě bolestivých vředů, potlačí oxidační stres a díky vysokému obsahu antioxidantů doslova omladí celé tělo. Delší život, výrazně menší riziko onemocnění rakovinou, ale například také výrazně efektivnější hubnutí. Příjemná vůně není jediným benefitem této potraviny, tepelně upravené ryby nebo vanilková zmrzlina, to je repertoár, který si jen tak nějaký olej opravdu dovolit nemůže. Tedy minimálně s ohledem na kvalitní výsledek, jenž je s použitím extra panenského olivového oleje lisovaného za studena stoprocentně zaručen!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist