Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Odstředivé separátory a deskové výměníky tepla Alfa Laval

Průmyslové odvětví má v posledních letech opět stoupající tendenci. Většina firem se snaží o zavádění nových technologií do svých provozů, či využívá v rámci své výroby ty nejmodernější produkty. Zajišťuje to pak nejen zrychlení všech procesů, ale i snížení nákladů, díky delší životnosti výrobků. Použití kvalitních materiálů jde ruku v ruce také se snižováním energetické náročnosti provozu strojů. Proto se vyplatí pořídit si nová zařízení, která mají v rámci dlouhodobého používání dobrou návratnost. Mezi taková zařízení patří i odstředivé separátory a deskové výměníky Alfa Laval.

Odstředivé separátory

Odstředivé separátory jsou stroje oddělující od sebe tuhé látky, kapaliny a plyny s vynikající přesností a hlavně nízkými provozními náklady. Fungují na základě osvědčených technologií, jež pomáhají v průmyslových odvětvích, jako je potravinářství, farmacie, v rámci chemiček a u ropných zpracovatelů či v čistírnách odpadních vod.

Deskové výměníky tepla

Deskové výměníky tepla jsou zařízení, jež zajišťují velmi účinný přenos tepla. Vyrábějí se v různých velikostech, od obřích rozměrů až po menší kompaktní zařízení, která jsou velmi flexibilní a zároveň snadná na údržbu i obsluhu. Ta nejnovější jsou z kvalitních materiálů a mají nízkou energetickou náročnost. Používají se na ohřev i chlazení, a dále také na tepelnou rekuperaci a kondenzaci. Oblíbené jsou jako systémy centrálního zásobování tepla, vytápění, ohřívání teplé vody, chlazení potravin i mléčných výrobků, a nově se využívají i v solárních systémech.

Výroba ozubených kol

Pro moderní průmysl je důležitá i výroba ozubených kol, která jsou důležitou součástí většiny strojů, kde se přenáší mechanická energie přes otáčivý pohyb. I zde je nutné si dobře vybrat spolehlivého výrobce, jenž používá kvalitní materiály, aby ozubená kola měla dlouhou životnost.

Certifikovaný prodejce Alfa Laval

Certifikovaným prodejcem deskových výměníků tepla a odstředivých separátorů společnosti Alfa Laval je firma TRIBO Engineering, s.r.o. Více informací naleznete na www.triboing.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist