Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Odpoledne u Tiffany & Co | Editorial

Tato New Yorská značka, jenž otevřela svůj první obchod v roce 1837, se může pochlubit exkluzivními šperky nejvyšší kvality. Tiffany nepoužívá syntetické kameny a u každého drahokamu si můžete být jisti, že máte opravdu to nejlepší, díky přísným kritériím, jenž značka prosazuje. Najdeme zde tradiční kousky i moderní design.

Minulý týden jsem poprvé navštívila obchod Tiffany & Co v Pařížské ulici. Již při vstupu jsem byla okouzlena malebným interiérem. Největší poklady se však nacházely ve vitrínách v podobě luxusních šperků. Tiffany Charlese Lewise , také nazývaný jako král diamantů, roku 1886 představil světu klenot pojmenovaný „Tiffany Setting“ diamant zasazený v prstenu do korunky. Díky němu známe zásnubní prsten takový, jaký je dnes.

Velice mě zaujalo, že se Tiffany snaží být dostupný i pro širší veřejnost. Z cest si můžete přivézt například Tiffany Keys - stříbrný klíček, který uzamyká vzpomínky ve Vašem srdci. Tento úžasný nápad je jeden z typických kousků značky. Designů je nespočet a krom stříbrných drobných klíčku si můžete domů přinést i zlaté či platinové klíče vysázené diamanty.

Šperky Tiffany vás mohou provázet celý život. Od již zmiňovaných klíčků k narození dítěte, přes náramek s přívěsky, které se dají postupně dokupovat, až po zásnubní a snubní prsteny. Příležitostí je spousta a každá žena by si zasloužila mít alespoň jeden vzácný kousek doma.

Tiffany & Co není pouze značka krásný šperků. Přes jejich webové stránky můžete získat inspirace k žádosti o ruku s prstenem od Tiffanyho a mnoho dalších zajímavých podnětů k vašim výjimečným událostem. 

 

 Sandra Marková - šéfredaktorka.

 

 

Instagram  Sandra Marková:

http://instagram.com/sanny_mark

Naše facebooková skupina:

www.facebook.com/LUXURYHOUSE.cz

Fashion:

Facebook Sandra Marková - fashion designer

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist