Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Oblíbené reklamní předměty a proč je chtít také

Přemýšlíte, jak oživit své podnikání a poskytnout zákazníkům další výhodu? Vyberte reklamní předměty, které zaujmou a jméno vaší firmy, případně vaše logo bude vidět! Znáte všechny výhody reklamních a dárkových předmětů?

Dárek pro zákazníky

Reklamní předmět může být skvělým dárkem pro zákazníka, který je spokojený s nabídkou zboží nebo služeb a často u vás nakupuje. Vybrat můžete například kalendář, diář nebo jakýkoliv jiný předmět, který se hodí k vašemu podnikání, ale zároveň víte, že ho většina lidí využije i v běžném životě. Oblíbeným reklamním předmětem k potisku jsou i pomůcky do domácnosti.

Překvapte zaměstnance

Většina zaměstnanců ocení výhody, které jim zaměstnavatelé poskytnou. Berou to nejen jako ocenění své práce a snažení, ale také jako přátelský a přívětivý krok směrem k nim. Nebojte se vybrat například trička nebo jiný textil k potisku. Uvidíte, že spokojený zaměstnanec s logem nebo jménem vaší firmy na oblečení bude nejlepší způsob reklamy.

Oslovte své obchodní partnery

Reklamní a dárkové předměty se hodí také pro obchodní partnery. Nebojte se jim věnovat novoročenku, ale také kancelářské pomůcky s potiskem nebo vyberte originální dárek podle jejich vlastního zaměření. Uvidíte, že i oni se k vám budou rádi vracet.

Nízké náklady, velké výnosy

Velkou výhodou reklamních předmětů je nízká cena při pořízení. Ušetřit můžete i při potisku, když si necháte potisknout větší množství kusů. Velkými výnosy je pak myšlena spokojenost zákazníků, zaměstnanců i obchodních partnerů, ale také levný způsob reklamy a prezentace vaší společnosti. Každý z nás rád navíc dostává dárky a něco navíc, ať už se jedná o slevu, poštovné zdarma nebo třeba právě zmíněný reklamní předmět s potiskem.

Vybere si každý

Z široké nabídky si vybere každý právě to, co vystihuje jeho podnikání a nabídku služeb. Dárkem tak může být elektronika a příslušenství, nářadí, outdoorové vybavení nebo třeba domácí potřeby. Oblíbené jsou také hrnky s potiskem, případně pomůcky pro zdraví a krásu.

Potisk na místě

Při volbě potisku myslete na to, co chcete obdarovaným sdělit. Na vybraných dárkových předmětech může být například jméno vaší firmy, vaše logo, ale také datum nebo rok významné události. Stejně tak můžete na reklamní předmět napsat heslo vaší firmy nebo její slogan.

 

Zdroj foto: Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist