Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Novinka od ROWENTY na finále Schwarzkopf Elite Model Look 2018

Předposlední srpnový večer se nesl ve znamení světové módy v luxusních prostorách Španělského sálu na Pražském hradě – v rámci finálového večera prestižní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look byli vyhlášeni vítězové za Českou a Slovenskou republiku. Na světovém finále Elite Model Look 2018 budou Českou republiku reprezentovat Marie Sýkorová a Martin Burian a za Slovenskou republiku se na finále představí Jasmína Simová a Jakub Janírek. 

Československé finále Schwarzkopf Elite Model Look proběhlo již po sedmadvacáté. Profesionální značka Rowenta for Elite Model Look byla opět čestným partnerem soutěžea podílela se na perfektním vlasovém stylingu všech 26 finalistů.

V rámci finále byla představena úplná novinka, automatická kulma So Curls Elite (CF3712), se kterou si vykouzlíte dokonalé vlny různého typu, ať už neposedné sexy kudrny nebo elegantní lokny pro romantickou příležitost. So Curls Elite je vskutku kouzelná kulma střídající rotace vlevo a vpravo, kulma vytvoří účes jako od špičkového kadeřníka. Instant Curling systém automaticky natáčí vlasy a během okamžiku vytvoří okouzlující vlny. Keramický turmalínový povrch s přirozenou ionizací chrání vlas, uhlazuje ho a dodává mu zářivý lesk. Kulma je vhodná pro všechny typy vlasů a podle toho lze nastavit teplotu bez obav z poškození. Doba pro natáčení je kontrolována elektronicky, nedochází tedy k přehřátí vlasu. Zbytková vlhkost ve vlasu totiž zajišťuje pružnost a trvanlivost vytvořené vlny. Kulma So Curls Elite má sofistikovaný design. Ergonomický tvar usnadňuje zachycení pramene vlasů, a to i vzadu na hlavě. Zahřeje se během necelé půl minuty a kontrolka oznámí připravenost k provozu. Otočná šňůra dlouhá 1,8 m umožňuje komfortní manipulaci. A samozřejmostí je ohled na úsporný a bezpečný provoz: Po 1 hodině provozu se přístroj automaticky vypne, po 20 minutách klesá teplota na úsporný režim 50 °C. 

Rowenta for Elite Model Look připravila (nejen) pro finalisty kadeřnický koutek, ve kterém novinky z vlasového stylingu značky Rowenta vyzkoušelo blogerské duo World needs blondes.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist