Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Nové příchutě Mazagrande a prázdniny na dosah | Editoriál

Začíná nám další a zároveň poslední školní týden. V pátek děti dostanou vysvědčení a mohou se těšit na prázdniny, dospělý si musí počkat na své zasloužené dovolené. Nezapomeňte hlavně na cestovní pojištění (jak na ně vám radíme v našem seriálu) a užívejte si letní zážitky plnými doušky. 

V týdnu jsme s redakcí byli pozváni od společnosti Tchibo do restaurace Le Grill na představení nových příchutí kávových limonád Mazagrande, a to Cranberry (brusinka) a kofeinově silnější Forte. Za sebe se musím přiznat, že příchuť brusinka je opravdu návyková. Určitě ji vyzkoušejte. 

Kdo ještě nezná Mazagrande, tak o hodně přichází. Je to kávová limonáda, která v sobě spojuje jemně perlivé přírodní ovocné šťávy a kávový extrakt. Její originální chuť a přirozená energie kávového osvěžení dokáže v každém probudit zvědavost, která nás vždycky posune o kousek dál.

Dále jsme byli na představení nové letní kolekce Orsay – a opravdu je na co se těšit. Móda inspirovaná orientem, jako je paisley vzor a perské prvky. Nechybí ani pastelové barvy, jako jsou růžová jahoda, levandulová a liliová. Nic nevyjádří ženskost tak jako květinové vzory. A nejen na šatech, ale i halenkách a třeba i šortkách.

S pátečním vysvědčením přichází pro děti i spousta plánovaných akcí. Třeba v pražské ZOO se jedničkáři mohou těšit na vstup pouze za korunu. Tak si to s vašimi ratolestmi nenechte ujít.

Mějte krásný týden plný zážitků.

Simona Parvusová

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist