Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Nová kolekce PANDORA: Čistá Klasika

Nová kolekce PANDORA Čistá Klasika posouvá ikonické kovy a designérské prvky PANDORA do zcela nové dimenze. Vysoce kvalitní materiály, od nadčasového stříbra po něžně růžový kov PANDORA Rose, slouží jako úchvatný podklad pro elegantní korálky a sladkovodní kultivované perly - klíčový prvek designérské DNA společnosti PANDORA – a dodávají kolekci atmosféru harmonie a zářivosti.

Bublinkové struktury, jedinečné proporce a nádherně ručně dokončované detaily vytvářejí překvapivý střet modernosti a starožitnosti. Sladkovodní kultivované perly jako by se vznášely a houpající se kuličky vyzařují nadčasovost a dodávají prstenům, náušnicím, náhrdelníkům, přívěskům a náramkům ladný pohyb.

Neuvěřitelně univerzální řada nabízí spoustu designů ideálních pro každou ženu a příležitost: ikonické prsteny na každý den a kruhové náušnice zdobené sladkovodními kultivovanými perlami, vkusné nastavitelné náhrdelník a řetízkové náušnice s korálky, jsou perfektní pro okamžitou proměnu vzhledu z denního na večerní.

V tomto období se nebojte pohrát s kontrasty a vytvořte si vlastní kombinaci klasických a moderních prvků. Kombinujte různé tvary a textury a vytvořte originální kompozice vrstvených prstenů a stylových náušnic. Zvolte minimalismus a navrstvěte náhrdelníky, přívěsky a různé délky řetízků, které vyjádří vaši osobnost, nebo vsaďte na dokonalou harmonickou vyváženost s elegantními náhrdelníky ve tvaru písmene Y.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist