Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Nová kolekce Desigual španělský temperament nezapře

Vybrat si dnes v záplavě oblečení není zrovna jednoduché. Módní značky doslova chrlí jednu novou kolekci za druhou, a jelikož je trh velmi nasycen, je potřeba si najít „tu svoji“. V našich končinách je čím dál úspěšnější španělská značka Desigual, jež je ve své vlasti neporazitelným favoritem. V celé Evropě se na trhu etablovala hlavně díky své neotřelosti, svěžesti a nezvyklé kreativnosti. Značka Desigual je hravý a zábavný luxus módního průmyslu a každá nová kolekce se dá považovat za umělecké dílo, jež nezapře španělský temperament.

Hravé šaty Desigual

Nová jarní kolekce šatů Desigual

Jaro už je doslova za rohem, a tak přichází aktuální nová jarní kolekce pro rok 2018. Nechybí v ní samozřejmě ani nejprodávanější sortiment, jimž jsou elegantní a hravé šaty Desigual. Ty jsou nejdůležitějším prvkem šatníku každé ženy a podle nich se ladí celý zbytek outfitu. Ať už si vyberete jakékoliv z nové kolekce, rozhodně nešlápnete vedle. Budete v nich nejen dobře vypadat, ale oceníte i velmi kvalitní a příjemné materiály, jež vám pohodlně sednou.

Kolekce výjimečných kabelek Desigual

Nepřehlédněte výjimečné kabelky Desigual

K dokonalému jarnímu outfitu neodmyslitelně patří i kabelky. Přehlédnout byste neměli novou kolekci výjimečných kabelek Desigual. Ty naleznete v široké nabídce rozličných tvarů, kvalitních materiálů a velmi precizního zpracování. Jsou tak neodolatelné, že by vám alespoň jeden kousek neměl v šatníku chybět.

Nová jarní kolekce dámských bot Desigual

Hravé a barevné dámské boty Desigual

Nová jarní kolekce dámských bot Desigual je ve znamení hravosti a velmi pestrého barevného provedení. Jaro z nich doslova září už na první pohled, a tak se může stát, že budete mít chuť v nich vyběhnout hned, jakmile vám přijdou domů po objednání. V nové kolekci naleznete stylové baleríny, barevné sandály, ale i sportovní tenisky.

Nenechte si ujít mimořádný výprodej za 400 Kč

Na stránkách e-shopu www.different.cz si teď nesmíte nechat ujít mimořádný Desigual výprodej za 400 Kč, jenž přináší zajímavé kousky ve výborné cenové relaci, vhodné třeba i jako dárek pro vaši nejlepší kamarádku.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist